Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Știu, răsar ca ciupercile după ploaie de câte ori e concurs, are trecut la model telefon Nokia 3310 ceea ce dovedește că profilul nu este deloc la mișto și că omul vrea sa fie un membru al comunității noastre și citește Mobilissimo zilnic de plăcere.

Am zis că poate mai învață și el ceva dacă îi zic de ce am ales Apple și cu ocazia asta să mai fac și eu postări pentru concurs :))

Singurele probleme pe care le resimt la iPad Air sunt:

- imposibilitatea de a downloada torrents in mod direct (rezolv problema cu un Xperia Z1).

- share pe smart Tv (in afara de youtube si flipps nu sunt multe alte aplicatii care sa faca share wireless DLNA)

- putin ciudata in aplicatiile office Pages si Numbers dar poate nu sunt eu foarte obisnuit cu ele.

In rest, sunt foarte multumit de Air, foarte stabila, store-ul plin de aplicatii, emailul merge impecabil (f important pentru mine). Bateria este minunata , o folosesc pe tot parcursul zilei si nu trebuie sa o conectez la incarcator. Per ansamblu, exceptand problemele de mai sus, este peste orice tableta cu Android pe care am folosit-o.

Am versiunea cu 4G , 16GB ,space grey. Sim-ul din ea este un Digi Mobil si merge impecabil.

Sent via iPad using Tapatalk