Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Si ziceai ca vrei si sa tocesti pe tableta,bateria după aiped o sa te ajute mult.

Trimis de pe celalalt veceu,folosind Tapatalk 14

http://www.altex.ro/apple-ipad-air-16gb-wi-fi-ecran-retina-9-7-dual-core-a7-space-gray

Am fost azi la Altex sa cumpar tableta, dar nu o mai aveau in magazin, asa ca am facut comanda din magazin sa vina acasa :D, am platit 1850 de lei pe modelul de 16 GB si acum astept. Ce parere aveti ? A meritat acesti bani ?

Am testat si LG G Pad si iPad mini dar la fata locului erau minuscule, pe youtube pareau mai mari, asa ca am cumparat varianta de 9.7".

Stiu ca am deviat mult de la titlul topicului, dar se putea si mai rau :D daca cumparam o tableta utok de 400 de lei :))

Multumesc, a fost amuzant cand am citit specificatiile, eu obisnuit numai cu procesoare cu 4-8 nuclee si 2-3 GB de RAM ca la Android :)) mama mama, dar la GPU Flops are cu 36 mai mult ca Adreno 330.

Multă bafta. Sa nu uiți de noi și sa vii peste câteva zile sa ne zici cum te împaci cu ea. ðŸ˜

Doar e Air.. Oricum nu cred ca o sa o dai tu de pământ sau sa o iei cu tine peste tot pe unde mergi, dar dacă tot vrei sa o protejezi la maxim, o folie bună și o husa ca lumea și te-ai scos.

Edited by Sebi

E tableta indoor, doar de canapea, la munte / mare/ tara nu ma intereseaza tehnologia.

Am observat ca a scazut pretul cam peste tot, la Domo si cel.ro tot aceleasi preturi, probabil stiau toti ca se apropie ziua mea :D

O sa trag concluziile in timp, daca am facut o alegere buna sau nu, toate parerile despre tableta o sa la scriu in topicul dedicat.

Doamne ajuta sa ajunga maine pana in ora 17:00, altfel plec la munca.

Poate stai și tu 5 zile sa iti ajungă ca s-o telefonul meu :)))

Trimis de le telefon ca laptop-ul mergea ca ceapa.

Poate stai și tu 5 zile sa iti ajungă ca s-o telefonul meu :)))

Trimis de le telefon ca laptop-ul mergea ca ceapa.

Magazinul (Unirea) e la 20-30 de minute de mers pe jos de casa mea, pe site scrie ca livrarea se face in 24 de ore oriunde in tara.

"s-o" ce ?

SwiftKey asta ne omoară cu zile.. Voia sa scrie și, mai mult ca sigur. 😉

@nego, băiatul s-a hotărât demult. Citește puțin, nu posta doar să strângi posturi.

Încă susțin ideea mea legată de cerințele pentru concursurile mobilissimo și anume să ai nevoie de user rating minim 5, 10,15, asta @Erwin o decide.

Sent from my G2 running PA 4.4-RC2®

clar tableta...ecranul ala face toti banii

Dacă îți vine să crezi sau nu, ecranul nu a fost un factor principal la achiziție, erau multe tablete Samsung cu ecran foarte ok, ci iOS a fost de vina cu stabilitatea și fluiditatea lui, optimizare perfectă, cu magazinul de aplicații foarte vast, construcția din aluminiu de calitate și formatul ecranului mai pătrățos, cele cu Android dreptunghiulare nu mă atrag.