Clicky

Jump to content

Oferta Optim si Complet cu telefoane - disponibila NATIONAL

Recommended Posts

Mie mi se pare chiar corect : achiti avansul si apoi prima rata . Nu vad nici o problema sa le achiti pe ambele , la inceputul inceputului . Daca pt avans lucrurile sant clare , cand sa achiti prima rata ( rata nr 1 ) , in luna nr 2 ? Sau in luna nr 1 ?

• Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

De ce, v-ati declarat independenta de Romania ?

Ieri am incercat sa fac o comanda pentru un Note 3 , initial am crezut ca doar fac comanda si pur si simplu ma duc la un punct RDS fac abonamentul iau telefonul si gata dar nu e chiar asa ,e pe baza u

Era bine daca toate astea se stiau INAINTE de a sta lumea la coada sa-si faca abonamentele. Da, nu scria niciunde ca vor avea 5 GB in RN, dar nici ca vor avea DOAR 100 MB in RN. Ori, nici acum nu e sp

Posted Images

Eu vad lucrurile cam asa : cand e vorba de avans , inseamna ca trebuie sa platesti totul in avans si anume in momentul semnarii contractului . Adica : in momentul in care semnezi contractul , mergi fuguta la casierie si platesti avansul . Ulterior , cand vine prima factura , platesti prima rata . Din cate vad eu , cei de la Digi nu te obliga sa platesti instant avansul ci odata cu prima factura . Tot cu prima factura vine si rata nr 1 . Mi se pare cel mai logic posibil si cu maxima toleranta din parte Digi : pleci acasa cu produsul , fara sa platesti efectiv nimic , doar cu prima factura platesti avansul + prima rata .

PS : nu sant vreun fan neconditionat Digi , numai eu stiu cate urari de dulce le-am trimis cand am intrat in contact cu relatii cu clientii .

• 2 weeks later...

Info:

S-au modificat preturile la mai multe telefoane, va rog sa consultati oferta curenta: http://www.rcs-rds.ro/telefoane-mobile

S-au introdus 3 modele de telefoane: Philips S398, HTC Desire 310 Dual si HTC Desire 516 Dual. (momentan pot fi comandate prin casierie si site rcs-rds)

Oferta actuala DigiMobil cu preturile telefoanelor poate fi accesata la acest link: https://digicare.rcs-rds.ro/docs/prices/oferta-02-12-2014.pdf