Clicky

Jump to content

Vine vara! Planuri?

Clasic Costi

Recommended Posts

Lene? Și eu făceam asta acum câteva săptămâni, pana mi-am dat seama ca mai bine fac ceva constructiv.

Eu de exemplu vreau ca vara asta să-mi lucrez corpul și sa învăț sa trăiesc mai sănătos, nu irosi timpul, e de aur.

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

@Ionel, asta am zis și eu vara trecuta, vroiam sa lucrez ca promoter, dar trebuie minim 16 ani, sper ca măcar tu să-ți găsești ceva ce-ți place și din ce sa câștigi ceva bănuți.

Lene? Și eu făceam asta acum câteva săptămâni, pana mi-am dat seama ca mai bine fac ceva constructiv.

Eu de exemplu vreau ca vara asta să-mi lucrez corpul și sa învăț sa trăiesc mai sănătos, nu irosi timpul, e de aur.

Ia-o ușor Van Dame cu sala. Vrei să tragi de fiare sau doar flotări, abdomene, tractiuni, etc.?Eu fac cam de toate, dar fac asta de vreo 3-4 ani.De mâncat,mananc tot ce vreau, dar foarte rar fastfood. Mereu mi-a plăcut să am mușchi, să arăt bine...Am văzut Rambo când eram mai mic:)))

Posted from my G2

Fac zilnic 8km cu bițicli,doar pentru amarâta aia de scoala,+plimbarile de seara,nu mai bate apropouri ca stiu unde vrei sa ajungi..:))))

Trimis de pe celalalt veceu,folosind Tapatalk 14

Eu credeam ca ai 16 ani,bafta la bac

Îți mulțumesc .

Mi s-a mai spus că am 16 ani ,eram într-o seară cu o prietenă și am am întâlnit două fete și tot vorbim noi una alta ,și mă întreabă ce varstă am ,eu i-am spuns să ghicească și ea a zis că aș avea 16 ani ,dar nu am și a fost șocată iar eu m-am simțit â€puștan†.

E bine sa te simti tânar,chiar daca nu esti.

Sper ca nu ai luat-o in nume de rau. :)))))

Chiar nu este nicio problemă , mă simt bine ,iar legat de ce o să faci și tu în vacanță ,am incercat și eu stilul sanatos toate cele ,am și mers la sală vreo 7 luni dar din păcate m-am oprit din lipsă de timp ,dar sper ca tu să ai mai mult noroc ca mine cât și timp liber.

N-aveti timp ? Dar ce, conduceti ceva corporatie ? Cresteti 5 copii ? Aveti 3 servicii ? Colegul mesersmith are o firma, are familie, se mai da si pe forum si isi face timp de sala si biciclit. Nu asteptati sa ajungeti la varsta la care va va spune doctorul sa faceti miscare. Chiar daca putin, dar faceti-o!

Legat de topic, in vara asta, cum spuneam aici http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/3316-transalpina-si-strategica/ ma dau prin munti. Mai am in plan o chestie mai lunga si mai groasa, tot de genul, tot in tara. Realizarea acesteia depinde de buget.

Ei fac ce am făcut toată primăvara: ștrand de 4 ori pe săptămâna. Ce naiba? Nu degeaba sunt soțul patroanei.

Trimis dupe racheta de G-Pad a soției.