Clicky

Jump to content
Innoxius

Din ce in ce mai frumoasa viata asta, cu gadget-ul legat cu lantul de noi

Recommended Posts

acolo lumea e cu susul in jos...

:D

nu am nici un fel de compasiune pentru utilizatorii de iPhone. nu le vreau nici raul... pur si simplu ii desconsider. motivul? i l-am prezentat unui coleg de-al meu de pe un alt forum (pasionat de iPhone)... inghit rahat cat china si se lasa trasi in consumerism. in speta. omul a mers la... ZU... naiba stie ce organizat de radio ZU la cluj pe "cluj arena". unde au cantat... nu unul... nu doi... ci treizecisidoi de "artisti". nu mai spune...??? artisti? si cat au cantat... 2-3 piese... aha... playback poa' sa faca si o surdomuta... apoi a fost... ati ghicit... la starbucks... si parca si la pizzahut...

dar... fiecare cu piticul lui.

eu ma duc la concerte unde platesc (ultima escapada majora m-a costat 1800 lei) ca sa-mi vad formatia preferata.

cand sunt in cluj napoca mananc la impinge tava...

e drept... beau pepsi si mananc la KFC... (tot semn de consumerism).

asadar, sa-i lasam pe australi in necazul lor. ce-s aia 100 dolari? un fleac... i-au ciuruit!

Nu imi e rusine nici cu unii fani Android: "Samsung iz tha best and frick the rest". Exista un jurnalist pe pocketnow.com (Jaime Rivera) care nu inghite HTC absolut deloc. Are mereu ceva rau de spus despre oricare HTC. La el e fanboism pe dos, poate si pentru ca e fan iPhone.