Clicky

Jump to content
Clasic Costi

LG G3-Avem specificatiile full

Recommended Posts

Când a pus Samsung 1080p,ati zis ca ar fi putut mari rezoluția. Acuma vreți 1080p. Eu zic ca e mai bine un ecran 720p dar fluid în utilizarea zilnica...

Trimis de pe al meu C2305 folosind Tapatalk

Si care nu consumă atat de multa energie.

Trimis de pe celalalt veceu,folosind Tapatalk 14

Nu sunt mari diferente fata de G2 inafara de rezolutie si acel infra-rosu din spate. Avand aceeasi baterie, in teorie ar trebui sa aiba SOT mai mic G3 datorita ecranului 2k

Trimis de pe G2

M8 are autonomie mai mare decât m7,parcă, chiar dacă au aceeași capacitate. (bateriile)

Asa e la toate modelele nou apărute, nu ai ce sa le mai pui. Nu vezi ca au trecut la barometru și alte prostii? Mai urmează un stimulator cardiac. Măcar ala ar avea folosință...

Când a pus Samsung 1080p,ati zis ca ar fi putut mari rezoluția. Acuma vreți 1080p. Eu zic ca e mai bine un ecran 720p dar fluid în utilizarea zilnica...

1080p e pur și simplu rezoluția perfectă a unui high-end.

Posted from my G2

Din ce au spus ei in prezentare, bateria tine cu 20% mai mult, compensand consumul dat de ecranul mai mare.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Da se pare ca au folosit o tehnologie noua de producere a bateriei, cu straturi mai dense de celule, care teoretic ar trebui sa fie mai eficienta la consum fata de generatia anterioara pusa pe G2. Sunt curios cum se va comporta in viata de zi cu zi.

In alta ordine de idei, telefonul e destul de bine realizat ca design si pare ca si OS-ul e mai simplu fata de ce punea pana acum LG-ul. Mi se pare mult mai reusit fata de M8 cel putin la design-ul partii de ecran. Din pacate il strica spatele unde se putea fara doar si poate pune aluminiu la capac si amplasa diferit difuzorul. Sa il vedem in teste pe la Erwin cum se comporta.

Sent from my Android device

1080p e pur și simplu rezoluția perfectă a unui HIGH-END.

Posted from my G2

Nu ai zis nimic de un flagship.

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

Rezolutia ar trebui sa fie proportionala cu dimensiunea ecranului. Nu HD la 6 inch.cum e la unele telefoane

Trimis de pe G2

Pe mine m-a convins LG G3. Mai mai ca imi vine sa-i pup. Sper sa convinga cat mai multi oameni.

Stai sa treaca boala oamenilor care viseaza doar samsung si htc

Trimis de pe G2

Edited by Gabii

Tare curios sunt la ce pret o sa fie la noi , si eu il asteptam si chiar as vrea sa mi-l iau asta daca nu cumva o sa ma surprinda Note4 cu ceva  care sa ma atraga asa mult  . Nu pre am inteles de ce au ales sa faca 2 variante una cu 2gb ram(16gb)  si alta cu 3gb ram(32gb).

Andrei, Andrei dă la Vaslui ți-a dat răspunsul. :)

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14