Clicky

Jump to content
Clasic Costi

LG G3-Avem specificatiile full

Recommended Posts

Pai teoreteic toate telefoanele de >5.5 inch sau egale au pen ca doar sunt phablet-uri.Presupun si eu.

Sony Xperia T2 Ultra

Nokia Lumia 1520

Sony Xperia Z Ultra

Samsung Galaxy Mega 6.3 I9200

LG G Pro 2

LG G Flex

Samsung Galaxy Mega 5.8 I9150

HTC One Max

Ajung ? Si asta pentru ca phablet nu inseamna "cu pen" ;)

Da mersi pentru mi-ai demonstrat din nou ca am scris fara sa gandesc oricum chiar si asa sustin ideea ca >5.5 sau egale sunt considerate phablet-uri.Si inca sustin acea chestie ca ar fi un Pen deoarece m-am uitat la Pen-ul meu si capetele semana

Da, dar Pen înseamnă digitizor special, Wacom sau altele, automat preț mai mare/per unitate, automat preț mai mare la final. Din ce știam eu doar Samsung au exclusivitate de livrare din partea celor de la Wacom pentru Galaxy Note, cumpărată cu câteva miliarde de dolari. 

Practic granița dintre smartphone-uri și phablet-uri mare nu prea mai este așa de pregnantă. Acum realitatea bate teoria.

Deabia astept update cu acea interfata, daca se va primi. In acel caz, pa root :))

Trimis de pe G2

LG G3 oficial,în două variante:una cu 2GB de memorie RAM și 16 GB de memorie extensibilă cu microSD,iar cealaltă cu 3GB de memorie RAM și 32 GB de memorie extensibilă cu microSD.

Disponibil de pe data de 28 Mai în Corea de Sud în următoarele variante de culori:Metallic Black, Silk White și Shine Gold.

Trimis de pe Marte

Interesanta prezentarea oficiala bazata pe simplitate, no fucking useless gimmicks, just simple useful features. De-abia astept sa-l butonez.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Si, defapt ne-au pacalit pe toti, e tot plastic pe spate 😕

Trimis de pe G2

@Mihnea, eu voiam sa scot în evidenta faptul ca buhnici e primul din România care a adus telefonul.

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

Edited by Sebi

Trebuia sa fie si o minciuna in prezentare. Si eu am inteles initial ca ar fi metal, dar or fi zis metal finish. Ideea e ca arata bine si din ce-au "mintit" aia pe scena are functii utile.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Ok, scuze, e vina profei mele de romana ca nu-mi trăgea peste cuvântul "vroiam" din teste. Asa știam ca e corect, mersi ca m-ai învățat ceva bun. :)

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14