Clicky

Jump to content

Noutati / Stiri despre comunicatii si telefoane mobile

Recommended Posts

Consider ca fiind idioți pe toți cei care, pe banii lor sau pe banii altora, fac "teste de durabilitate" la telefoane.

Absolut pe toți.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Sa ma vedeti pe mine cu motorola moto x force..

Il arunc in toate directiile.

E super fain..se poate folosi ca arma..testat.

La sala nu mai merg pana la masuta sa-l pun..il arunc oriunde intr-un colt...e indestructibil.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pe banii altora e chiar ok. Sau si pe banii lor, atunci cand un singur videoclip le aduce bani de o camioneta plina cu telefoane.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

nu! nu e ok!

aici NU vorbim despre aspectul financiar al gestului sau nici macar despre motivatia gestului.

e vorba ca distrugi. iar orice distrugere, indiferent de resorturile care stau la baza ei, ma face sa ma gandesc la cel ce face distrugerea ca la un IDIOT.

un idiot cu bani, un idiot dornic de faima (primul care distruge ceva)... tot un idiot.

ah, din punct de vedere financiar, nu-mi pasa deloc de ce fac oamenii cu bunurile lor. ce se produce trebuie sa se consume... deci e OK si e exact cum zici tu. dar e tot un IDIOT.

Cu alte cuvinte, cumparati cu incredere de la QM, ca altcineva sigur nu-l importa la noi, iar LG il va lansa oficial doar din vorbe, cum au facut cu V10.

http://www.geeky-gadgets.com/lg-v20-may-not-launch-in-europe-at-launch-08-09-2016

Stiti ce e enervant la telefoanele de genul de la LG?

Update-urile...

Daca va uitati pe pagina de facebook LG majoritatea se plang ca pe G Flex 2 nu au primit inca Marshmallow.

Ei se ocupa de seria G...lanseaza telefoane puternice si din alte serii(vezi Flex , V10)..dar se ocupa de update-uri mai mult pentru seria G.

Din acest motiv nu prea merita sa treci la un LG...daca nu e flagship "principal".

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Problema la LG, din punctul meu de vedere, este că au prea multe versiuni regionale. Ar trebui să aibă una pentru Europa, să le fie mai ușor să trimită update-uri. Cel puțin la G4 există versiuni pentru Europa care, deși sunt identice ca denumire, nu au conținut identic.

Lenovo lays off hundreds of Motorola employees

Over 95% of Motorola's workforce has departed the company in the last four years.

Ei, daca aveam eu bani, ii angajam pe toti aia dati afara de la Nokia de catre Microsoft si pe astia de la Lenovo si faceam niste telefoane de sa stea toate mâțele lui DTTR in coada. Fiecare in coada dansei. Dar n-am.

Nu te bucura prea tare. Pana va fi disponibil la reselleri mai ai de asteptat. Iar pretul va fi sigur mai mare decat cel oficial. Cel putin pentru varianta cu 6 GB RAM si 128 GB ROM cred ca pretul va fi in jur de 600 de "Benjimani"