Clicky

Jump to content

Recommended Posts

E frumos și chiar se vede frumos ecranul.

Și camera e faină...

Dar eu am crezut că mor în o zi... UNA.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Android M se va numi Marshmallow. Buna gluma celor de la Phandroid     Sent from my LG G3-D855

O sa avem curand selfie-uri de 50 MP

Clătite face doar Note 7 când se încarcă.

Posted Images

La noi mergea faza cu Lumia ca folosim CRM Dynamics si de pe telefon ai putea vedea tichetele sau task-urile, dar tot la Galaxy s-a ajuns :))

Android asta :P Eu nu am tel de lucru insa majoritatea au si cine mai are Lumia (cei ce inca le au functionale), il mai foloseste.Restul, Galaxy Core parca, modelul nou.

Multe Lumia au fost RMA...

Dacă nu aveam nevoie de aplicațiile alea prapadite, preferam lumia ca telefon de job. Dar așa, mai am nevoie să suporte și otg să conectam anumite dispozitive sau cabluri la ele. Vis urât, săptămână viitoare trebuie sa pup bine unde nu luminează soarele pe cineva să le returnez.

Previzibil, cu toate ca la MWC LG G5 a luat trei premii, printre care best of za best. Vedeti sa nu cumva sa scrieti telefonul anului la titlul sectiunii despre G5, ca iar intreaba @DTTR daca e sau nu telefonul anului [emoji51]

Sent from my LG G3-D855

Cine le plangea de mila la MS, ca se duc la vale, ca mobilele asa si pe dincolo, ca au cheltuit degeaba cu Nokia si-s in budă ? Na, pe astia s-ar fi putut sa dea mai mult decat au dat pe Nokia. Iar eu a trebuit sa intru in articol sa vad cine e Slack. Parca auzisem de ei, dar habar nu aveam cu ce se ocupa.

Microsoft CEO reportedly nixed proposal to acquire Slack for $8 billion

Nu, acum nu. Chestia e legată de Skype for Business. Ä‚ia de acolo, în loc să pună osul la treabă, s-au gândit că, dacă tot are șeful bani de aruncat pe achiziții de miliarde, să-i cumpere pe ăia pe care ar trebui să-i ajungă ei din urmă și ei să stea în continuare relaxați.

Însă șeful a zis "Mai ho și ia trece voi la treabă".

Exact asta am simțit azi când m-am trezit că toată suita HERE de pe telefon a cerut actualizări. "Să vezi că astea-s ultimele" :D

HERE Maps spun adio Windows-ului pe mobil

http://m.pocketnow.com/2016/03/15/here-maps-windows-phone

Sent from my LG G3-D855

• 2 weeks later...

Deci poate sa scoata si Samsung telefon cu 5000 mAh, nu numai AllView si alti orezari. De unde se vede clar ca nu exista interes in a ne oferi un flagship din gama S sau Note cu baterie prea potenta, de frica sa nu-l folosim prea multi ani si sa renuntam la urmatoarele modele.

http://www.androidauthority.com/new-galaxy-a9-pro-4gb-ram-5000-mah-battery-682903/

Sent from my LG G3-D855