Clicky

Jump to content

Noutati / Stiri despre comunicatii si telefoane mobile

Recommended Posts

Aplicația aia nu mai există. Aplicația care a rămas nu e 100% sigură, am citit pe net că are niscaiva virusei. Eu am deja HBO Go, dar Netflix e the shit. Sper din tot sufletul să aibă un preț decent. Vreau să folosesc Netflix în România de foarte mult timp fără golăneli prin VPN. Scootch, ai putea să vorbești cu ai tăi să cumpere ei abonament, Netflix funcționează pe marea majoritate a TV-urilor smart. Eu am un TV din 2014, s-ar putea să nu primească, dar tot nu m-ar deranja. Am tabletă, PC și telefon.

Nu prea, niciun serviciu de streaming cu continut copyright nu permite streaming-ul pe alt dispozitiv. Trebuie sa ai aplicatia direct pe TV. Nu stiu daca se aplica in cazul lui Netflix, dar alte servicii nu suporta asta.

Sent from my LG G3-D855

Inseamna ca Netflix permite. Cred ca si HBO GO permite Chromecast, dar Miracast nu. Am o icoana care arata un monitor/tv cu un telefon deasupra, dar cum n-am Chromecast, nu e accesibila.

Sent from my LG G3-D855

Pun pariu că nu știați lucrurile astea, băieții ăștia se mișcă repede http://www.timesnewroman.ro/monden/zece-lucruri-despre-venirea-netflix-in-romania

Eu am un PS3, deci aș putea folosi aplicația de pe PS3 ca să văd seriale/filme la TV. Problem solved :D Să vinăăă!

Aplicația aia nu mai există. Aplicația care a rămas nu e 100% sigură, am citit pe net că are niscaiva virusei. Eu am deja HBO Go, dar Netflix e the shit. Sper din tot sufletul să aibă un preț decent. Vreau să folosesc Netflix în România de foarte mult timp fără golăneli prin VPN. Scootch, ai putea să vorbești cu ai tăi să cumpere ei abonament, Netflix funcționează pe marea majoritate a TV-urilor smart. Eu am un TV din 2014, s-ar putea să nu primească, dar tot nu m-ar deranja. Am tabletă, PC și telefon.

N-am TV smart , am mini PC Android de pe care ma uit si-si face treaba foarte bine. N-as da bani pe abonament Netflix , mai repede as da pentru abonament Liquidsky.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Io ma las de domeniul asta. Trec inapoi pe Nokia 6021, primul meu Nokia. Aveam pe el abonament cu trafic de 10 MB care era arhisuficient :D

The future of HERE on Windows uncertain but existing users will be able to continue to enjoy it

Sony poate sta linistita. Va domina piata :D

Samsung and LG won't be making the leap to 4K displays in 2016

Se pare ca raspunsul la intrebarea "Ce veti mai spune atunci cand si Samsung va avea anul viitor 4K?" mai trebuie sa astepte.

Dar credea cineva ca vor veni mai repede update-urile? Important e sa vina, ca la cat de des se razgandeste Microsoft, sa nu cumva sa nu mai faca update deloc la telefoanele mai vechi.

Sent from my LG G3-D855

Cand ziceam "serioasa" ma refeream ca ei au zis inceputul lui decembrie 2015 si ca-s firma de soft nu de nasturi si ca intamplator e chiar sistemul lor de operare, cu care tot ei se bat in piept. Si ca nici o explicatie. Tare mi-e sa nu fie o chestie de genul "totusi, nu merge pe 512 MB RAM asa cum ne-am fi asteptat".

Un Moș Crăciun de 8 Martie dacă nu cumva se transformă într-un Paștele Cailor.

De 8 Martie ar trebui sa fie Craciunita. :D

Si le-a trebuit doi ani pentru asta ? Oricum pachetul fix/mobil pe care il am ma satisface. Fix RDS si mobil Vodafone ;) Chiar daca, la ce abonament am pe Vodafone, pe fixul de la RDS se pune praful :D