Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Android M se va numi Marshmallow. Buna gluma celor de la Phandroid     Sent from my LG G3-D855

O sa avem curand selfie-uri de 50 MP

Clătite face doar Note 7 când se încarcă.

Posted Images

Are ceva cota de piata in UE, dar adunata la totalul mondial tot sub 5% ies. Rezultate edificatoare vedem la anul. In mod normal ar trebui sa creasca dupa lansarile telefoanelor cu WM 10.

Sent from my LG G3-D855

Poti avea o aplicatie custome-made (pentru firma) pe Windows. Din ce am inteles, chestia va merge doar pe tablete cu Intel.

Nu, nu e. Dar daca pe wp10 ruleaza aplicatii android, de ce n-ar rula si aplicatii wp pe android? Anyway, in shop-ul lor cred ca doar Halo Spartan Assault e exclusiv numai pe windows.

Nu, nu de WP sau W10M este vorba. Aplicatii Windows pentru desktop. Win32, spune in articol. Cele clasice. Nu 64bit, nu Universal. Good old Windows apps.

• 2 weeks later...

Chiar nu mai crede nimeni de pe forum in HTC? Au lansat A9 si nu vad pe nimeni vorbind de el. Pare-se ca pretul ar fi de 400 de dolari la liber si HTC promite ca va primi viitoarele update-uri la maxim 15 zile dupa gama Nexus. Presupun ca la noi va ajunge la 400 euro. Pare un pret relativ decent.

Sent from my LG G3-D855

Eu cred ca va fi sub 2000. Chiar si asa nu merita, pentru ca G4 e deja 2000 la oferta in portofoliul magazinelor serioase, chiar si S6 de la Samsung e putin peste 2000.

Sent from my LG G3-D855