Clicky

Jump to content

Noutati / Stiri despre comunicatii si telefoane mobile

Recommended Posts

Nu se vând la modul "toată lumea are unul în casă" dar target-ul e mic, RX100 fiind între 500-1000 de dolari iar mirrorless-urile au ca țintă cumpărătorii de DSLR-uri entry-level.

Înfine, e cam greu să vinzi camere când majoritatea telefoanelor au camere de 8 mpx.

Problema e că ei vând puține din toate. :))

Din ciclul: Decat sa optimizam TouchWiz, mai bine punem 6 GB RAM pe telefoane

http://www.phonearena.com/news/Samsungs-new-RAM-chips-pave-the-way-for-smartphones-with-6GB-of-RAM_id73556

Sent from my LG G3-D855

cum zice Moise Guran intr-un promo.

"neamtul vazand dacia sombrero (ca nu stiu cum ii zice la porcaria aia de teren - asta zic eu nu moise... EU nu stiu cum ii zice) zice:

- voi romanii ati face orice numai sa nu construiti autostrazi"

mi-am amintit... dar numai prin analogie...

http://cdn-jpg.allyou.com/sites/default/files/image/2014/01/400xvariable/i/2010/02/feather-duster-l.jpg

Microsoft’s polycarbonate flagships are out of step with the industry, but that should not matter to true fans

Un editorial de evleaks

The Microsoft Lumia 950 and Lumia 950 XL are set for an October 10th launch

PS: doar atat: nu "true fans" fac grosul vanzarilor ;)

Nu era un weekend 4G-ul la vodafone gratuit pentru toti? Sau ceva de genul...as vrea sa am si eu net un weekend sa fac live pe periscope.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

In acest weekend(12-13.09.2015) este pt abonatii Vodafone iar in perioada 14-18.09.2015 se va oferi internet gratuit celor care nu sunt clienti Vodafone.

Dar mai multe detalii pe link-ul de mai jos.

http://jurnalul.ro/it/vodafone-ofera-timp-de-doua-zile-internet-gratuit-tuturor-clientilor-sai-695570.html

Am transportat niste migranti si am pus deoparte :D

Anul viitor vreau sa-mi schimb scula de PC si poate ma trag spre ceva 2 in 1. Nu neaparat Surface, deocamdata e doar un interes tehnic, nu si comercial.

Cred ca o data cu lansarea lui Surface Pro 4 se va ieftini Surface Pro 3. Surface Pro 4 mai mult ca sigur va depasi 6000 RON. In banii aia gasesti un laptop de laptop. Acu' depinde cu cati sirieni ai vaslit

Sent from my LG G3-D855