Clicky

Jump to content
reflavius

Noutati / Stiri despre comunicatii si telefoane mobile

Recommended Posts

Nu am știut că dacă recomand un produs fabricat în China aduc un prejudiciu forumurilor.

De fapt tu ești împotriva produselor fabricate în China(Huawei, Xiaomi OnePlus) , iar cine nu este de acord cu tine sau cu Nokia....gata este...."dușmanul" tău....

Deci hai să lăsăm atacurile la persoană.

Și pt cultura ta generală sunt la prima chinezărie de care sunt foarte mulțumit. Am avut destul timp Samsung și LG.

Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk

4 hours ago, breitner said:

Link-ul dat de tine tine de zvonuri nu de ceva oficial!

"Aceasta a prezentat FlexPai, primul telefon pliabil real, care chiar se îndoaie". Asa scrie in articol. Adica aia care s-au ocupat de telefon, l-au prezentat.

Zvon: informație neîntemeiată, care nu a fost verificată

Daca o informatie care arata o prezentare, da numele firmei, a produsului, pretul, mai multe fotografii reale din sala si de la hands-on, da caracteristici tehnice si pret este "un zvon" (si asta pentru ca de atunci nu l-ar fi cumparat nimeni), atunci eu ma duc inapoi la scoala si le iau de par pe invatatoare si profesoarele de romana pe care le-am avut.

Iartă-l

Nu vezi că nu ai cu cine....

Lasă-l cu ale lui ;)

Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk

E foarte puţin probabil. E vorba de dimensiunea senzorului. Camerele semiprofesioniste nu au kilograme multe degeaba, dar poate calitatea senzorilor va ajunge acolo.

Nvidia Shield TV tocmai a primit update oficial la Android 9.0. Pentru un device lansat cu Lollipop 5.1, e campion absolut in universul Android la capitolul update-uri.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Am citit că un nou Nvidia Shield e în lucru. Lăsând la o parte unele dintre probleme, Shield e un dispozitiv multimedia excelent. Nu pricep nici în 1000 de ani de ce Nvidia nu-l vinde oficial în cât mai multe țări. Atunci când a fost în stoc au avut probabil vreo 2 bucăți.

Da, dar in esenta tot la fel ca cel din 2015 sau 2017 va fi si noul Shield. Procesorul e doar o revizie noua a celui din 2017.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk