Clicky

Jump to content
reflavius

Noutati / Stiri despre comunicatii si telefoane mobile

Recommended Posts

Astia ar trebui sa intre cu orice nelimitat la 1 euro/luna, altfel nu vad cum ar putea face treaba.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lyca nu sta asa bine ca altii. Eu foloseam un SIM Lebara in Germania pentru net, pentru ca era cel mai ieftin si aveam cel mai mare trafic.

Edit: Microsoft renunta la marcile Windows Phone si Nokia http://www.theverge.com/2014/9/10/6131695/microsoft-is-killing-the-nokia-and-windows-phone-brands

Edited by Mihai
Pus link despre Windows Phone si Nokia

Guest Deio

Acum cu boom-ul ceasurilor Apple, toti vor. Ceea ce ziceam noi acum nu demult ca Apple va da startul, chiar daca nu sunt primii. Pentru ca asa au ei puterea asta de convingere a industriei.

Dar si un ceas Montana cu 16 melodii stie ce stie Apple Watch :)) Ne-a aratat @reflavius acum cateva zile cu poza aceea :))

Daca telefoanele din seria Android One vin cu sd card, oare se va razgandi Google si in privinta la Nexus?

http://www.theverge.com/2014/9/15/6151329/first-android-one-smartphones-announced

Asta-mi place...in sfarsit se ascut cutitele, ca nemti, au taiat jambonul, la ei au redus, la noi cu japca, felii mari la ei, la noi firmituri - imi e dor de Cosmote :( => ma bucur de Digi... sunt convis ca au nanas

http://www.gadget-talk.ro/2014/09/14/lycamobile-operator-telecom-romania/

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2

Edited by reflavius

Guest Deio

Mai dar toti vor la noi? Si zicea un disperat pe site ca nu meritam nimic, ca nu avem autostrazi si sa stam la stana :))

E piata, cum sa nu fie.

Mai suntem si noi importanti , asa cu 20 milioane, cate mai suntem, la faza cu autostrazile, chiar am fost furati la greu, pastele mamii lor de hoti ...

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2

Daca Lycamobile folosesc infrastructura Telekom e clar. La ce foame au nemtii, le vor cere un pret care se va reflecta direct in oferta lor catre consumatori. Desi preturile lor arata ok in tarile in care activeaza, s-ar putea sa aprinda si astia tot un fel de magenta la noi. Doar la noi merge japca...

Sunt curios daca vreuna din marile companii Android mai este pe plus. Samsung, Sony si HTC se indreapta spre groapa. Lenovo e singura care a urcat puternic, alaturi de companiile mai mici gen Xiaomi, Meizu, etc. N-am auzit nimic de LG, poate ei sa mai fie pe un trend ascendent.