Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Jocul acesta daca nu ma insel in mod normal costa bani. Punand un link de unde jocul se poate lua gratuit se numeste piraterie. Daca ai fi citit regulamentul forumului inainte de a posta ai fi vazut ca pirateria nu este sustinuta. Asa ca eu te sfatuiesc sa editezi postul si sa pui link catre app store sau play store de unde jocul se poate cumpara legal

Trimis de pe al meu gt-s6310 folosind Tapatalk

Edited by alexcosmin

Tu cate filme si jocuri ai descarcat fara sa le platesti?Poate unii nu isi permit sa il cumpere...Saracesti cumva?Sau care e problema ta?

Sunt sigur 100% ca descarci de pe Torrente si nu numai,asa ca lasa lumea in pace

Trimis de pe al meu Orange Yumo folosind Tapatalk

Edited by Punct2014

Surprinzator nu piratez. Jocuri nu ma joc pentru ca nu imi permite pc-ul , muzica de pe youtube etc. Nu piratez pentru ca ma pun in locul celor ce au facut jocul si daca stai sa te gandesi nici tie nu ti-ar placea. Daca nu imi permit jocul mai bine nu-l mai iau decat sa-l piratez. Dar nu e vorba de ce facem tu sau eu acasa. Aici suntem pe un domeniu public iar proprietarul forumului va avea de suferit daca se posteaza link-uri de download gratuit pentru soft-uri ce costa bani. Pirateria este ilegala.

Nu am nimic cu tine si chiar imi pare rau daca te-am suparat. Recunosc ca te-am cam luat din scurt si nu ti-am spus aceste lucruri de la inceput si imi pare rau.

Trimis de pe al meu gt-s6310 folosind Tapatalk

Tu cate filme si jocuri ai descarcat fara sa le platesti?Poate unii nu isi permit sa il cumpere...Saracesti cumva?Sau care e problema ta?

Sunt sigur 100% ca descarci de pe Torrente si nu numai,asa ca lasa lumea in pace

Trimis de pe al meu Orange Yumo folosind Tapatalk

Da asta e ceea ce face el acasa si el e responsabil pentru ce face.Aici proprietarul forumului va plati din cauza unora care nu citesc regulamentul so pe deasupra fac so pe despteptii.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Praf de mers. Leșinez. :))))))))

Terminati! Ori suntem maturi ori nu mai suntem,e de apreciat ca ai vrut sa ne ajuti punctuleț,dar aici nu poti pune orice.

Trimis de pe celalalt veceu,folosind Tapatalk 14

De ce nu trece o saptamana pe forumul asta fara sa apara un nou-venit care sa injure pe cineva? Chiar atata subcultura e in tara asta incat pe un forum de specialitate bazat pe tehnologie mobila, chestii intelectuale totusi, se vorbeste in halul asta? Asta deja nu tine de regulile forumului, tine de inteligenta si educatia fiecaruia.. daca atat puteti...

overclockit.wordpress.com-tehnologie pe limba ta

Pe spatiul public nu faci ce vrei tu. Daca fac piraterie acasa e problema mea, eu răspund de faptele mele. Aici, pe forum, Erwin răspunde de tot ce se postează. Asa ca nu mai fă larmă pe degeaba.

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14