Clicky

Jump to content

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Venit pachetul. Totul sigilat ca la carte. Arata intr-un mare fel, atat cutia in care vine, cat si telefonul in sine. Inauntru sunt castile normale, incarcatorul rapid VOOC si bateria telefonului + 3

Cu captura ecran, cu email recepționat, faci reclamație către cel.ro în scris si le ceri telefon la preț de 1600 lei. Primești răspuns negativ. Le spui că nu ești de acord cu rezoluția lor și că ace

Mi-am calcat pe portofel si mi-am achizitionat si eu o tableta. Lenovo Yoga 2 de 10 inch cu 4G la 1299 de la Flanco. De altfel, e cam singura reducere reala din promotia de azi de la ei. Nu e de la 18

Posted Images

da ma lesi?! adica am instalat ala gratis care s-a dat in decembrie...

NU inteleg deloc cum se joaca. m-am lasat pagubas dupa tutorial... daca trebuie sa recunosc dupa fatza pe cel pe care trebuie sa-l ucid... atunci nu, multumesc!

:D

uninstall

Primul e apărut în 2007. Jocurile s-au mai schimbat, dar ideea de bază e aceeași. Ești un asasin, de obicei țintele sunt marcate pe hartă. Trebuie să elimini ținta fără să fii observat.

Dacă e ecran ips e foarte bun la preț! M-am jucat cu fratiorul mai mic y50 , zău că părea robust, iar sunetul de belea...bravo!

Apropo ,placa video la 1703 cu cadou la ei :)))e729677e8eb42cfb2ca2d1f2b2da6348.jpg

W în coș , dar lipsa parale, pe cine să păcălesc?!

Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk

Dacă e ecran ips e foarte bun la preț!

Ei asa zic. Trebuie sa verific ce primesc, pentru ca vad ca sunt tone de variante de Ideapad Y700, cu mici diferente la specificatii. Ma incred doar in specificatiile postate de ei deocamdata.

Da, foarte bun prețul la 1070. Eu m-am liniștit, ajunge și R9 390, doar dacă nu am norocul sa se strice din cauze naturale și sa iau altceva în schimb. Dacă ar fi cazul, as merge pe un RX 480 sau chiar 470, nu am nevoie de atâta putere și mi-ar prinde bine și un laptop :D

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

GTX 1070 are preț bun. Pe mine mă mai ține încă GTX 970. Poate un HDD aș mai lua, dar nu e musai acum.

Eu am un gtx950 cu oc și încă zburda.....

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Preturi bune la doi smartfoane pe la emag:

http://m.emag.ro/telefon-mobil-xiaomi-mi-5-dual-sim-64gb-4g-white-mi5-64gb-white/pd/D4B4S3BBM/

4ab4e9823bc3aa609186f3e7de595f86.jpg

Nu poate dezamăgi cu ceva în prețul aproape corect...la fel si fratele de la Lenovo, A7010, 2gb/32GB ram :

http://m.emag.ro/telefon-mobil-lenovo-a7010-dual-sim-32gb-4g-black-pa2c0054ro/pd/DV8F13BBM/fb60d68cd13c63c0cd9347e88120162b.jpg

Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk