Clicky

Jump to content
Master_B

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Recommended Posts

Oh nu! Nu iarăși!

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Amu fără mișto. Pe pc am un gtx950 și văd că zburda prin jocuri. Și este setat pe high....

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Guest Deio

Radeon R470 e complet capabil sa ruleze Doom 2016 1080p cu maxim de detalii si MSAA. Foarte bun pret.

Doua parfumuri, dar s-au transformat în voucher, ceva pret derizoriu...era un Joope Home 75 ml la 69 lei si un Aqua di Gio Home 100 ml la 89 lei, a fost binevenit voucher-ul l-am dat cadou cuiva , unui var..

Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk

Parfumul ala e benga.

Tatal meu mi-a luat un parfum giorgio armani din mall cu 220 lei..30 mL.(dar e negru , inca am).

E super fain..am imbratisat cateva fete si vreo 3 mi-au trimis mesaje: "mi-a ramas parfum de la tine pe haine..ce parfum e?"

VPN gratuit.

eu am avut licenta platita la el (in vremuri imemoriale)

https://www.cyberghostvpn.com/en_us

are versiuni si pentru mobil.

din categoria "eu n-am nimic de ascuns". stiu ca mai sunt oameni care gandesc asa... dar totusi traficul pe net TREBUIE sa ramana intotdeauna privat.

asadar VPN si TOR.

ah... si sa nu uit... suite de aplicatii de privacy (care pot constitui seifuri de documente - offline/local sau pe suporti portabili de date sau online...

asa ca... va invit sa continuati sa "nu aveti nimic de ascuns".

post-499-0-33716700-1482168492_thumb.png

Eu am fost aseară. E plin de reduceri de 0,8%. Deci dacă cumperi produse diverse, de primă necesitate, cât să umpli un TIR, câștigi ceva ca lumea. Deci nu fiți cârcotași :D

Guest Deio

Emagari au "redus" telefonul S7 Edge de la "3299" lei. 

Pe zmau l-au redus ca in noiembrie si pana acum 5 zile era 2899 lei. Reducerea reala este de 200 lei si nu de 600 lei cum le place sa minta. 

Macar e redus.

Imi place asta cand pui un pret care ai tu chef de la care sa faci o "reducere". Asa pot si eu sa imi fac magazin online si sa spun ca am reducere la iPhone 7 de la 700000 lei la 2900 lei, reducerea reala fiind de 100 lei sau ceva mai mult.

Nu suport cand comerciantii mint...

S7Edge.png

O sa ziceti, o nu iarasi :)

Totusi cine are de investit bani, intr-o placa video, modelul acesta e chiar OK raportat pret/performanta:

http://altex.ro/placa-video-msi-nvidia-geforce-gtx-1060-armor-3g-ocv1-3gb-gddr5-192bit-gtx-1060-armor-3g-ocv1

Sent from my MI 5 using Tapatalk