Clicky

Jump to content

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Venit pachetul. Totul sigilat ca la carte. Arata intr-un mare fel, atat cutia in care vine, cat si telefonul in sine. Inauntru sunt castile normale, incarcatorul rapid VOOC si bateria telefonului + 3

Cu captura ecran, cu email recepționat, faci reclamație către cel.ro în scris si le ceri telefon la preț de 1600 lei. Primești răspuns negativ. Le spui că nu ești de acord cu rezoluția lor și că ace

Mi-am calcat pe portofel si mi-am achizitionat si eu o tableta. Lenovo Yoga 2 de 10 inch cu 4G la 1299 de la Flanco. De altfel, e cam singura reducere reala din promotia de azi de la ei. Nu e de la 18

Posted Images

Acum am aflat de pe pagina Dinamo...

Am lansat comanda la 00.04 cu alte prețuri, dar DEJA mi-au modificat și îmi livrează la prețul de BF...

sent from my rocket-of-a GPhone powered by stock and using Tapatalk.

Stau și mă minunez.....astăzi este Black FRAIER.

Peste 2-3 săptămâni veți cumpăra aceleași produse mai "eftin" ;)

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Văd că Dodo este pe aceasi frecvență cu mine... :)

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Eu nu puteam. Stau cu cablul direct în PC și pe telefon cu datele mobile.

Normal că azi s-a trezit nevasta să-i luăm progeniturii aspirator. Termen de livrare estimat la Emag 10 zile.

Andrei, anulează comanda si ia la același preț din Flanco sau Altex, ce sa stai la rand după ei 😃

Era altceva dacă așteptai după un Edge sau vechitura aia de Iphone 5s, pe care nici beat nu dădeam 900 lei!!!!

Trimis de pe al meu Mi 5 folosind Tapatalk

Da nici eu. Problema e ca fratele meu își dorește neapărat pe culoare alb și nu am găsit un preț bun decât la emag. La altex parca e epuizata iar Flanco vinde doar pe negru și gold, altfel as fi luat de la ei. Știam ce ma așteaptă cu livrarea, dar m-am gândit ca dacă sunt printre primii se schimba situația. Nu e cazul.

Enviado desde mi Sony Z2 D6503 mediante Tapatalk

Au ajuns aseară căștile de la Altex. Ce sa vedeți... Vine curierul, respectuos, îmi spune să aștept puțin sa vadă unde a pus coletul meu. Deschide în spate, nu găsește și observa ca era și mai în spate pe o cutie sus, mașina fiind plină. Ce face omu? Se urcă frumos cu piciorul pe o alta cutie, se apleacă peste altele și în cele din urmă găsește coletul, totul bine. Unii se întreabă cum de ajung lovite cutiile și câteodată și conținutul.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk