Clicky

Jump to content
Master_B

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Recommended Posts

Ciudat, neciudat va da clasa altora cu mult mai mari, stiu ca daca platesti online, ai proforma, practic e un contract care se inchide cu o factura aferenta proformei/platii...eu nu am comandat, dar sper ca cei care au primit proforma/ au achitat online sa se bucure de produse, felicitari si firmei ;)

Trimis de pe al meu Mi-4c folosind Tapatalk

Vedem mâine.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Nu livrează.

Acum caut la ei pe site condițiile de livrare să văd ce pregătesc pentru ANPC.

Nu livrează.

Acum caut la ei pe site condițiile de livrare să văd ce pregătesc pentru ANPC.

The thrill of the chase... Am impresia ca tu comanzi lucrurile direct cu speranta ca n-o sa le livreze, ca sa poti sa te joci cu ANPC

Sent from my LG G3-D855

nu. nu o fac... comand pentru ca 208 lei mi se parea un pret bun pentru un SSD

The thrill of the chase... Am impresia ca tu comanzi lucrurile direct cu speranta ca n-o sa le livreze, ca sa poti sa te joci cu ANPC

Sent from my LG G3-D855

Daaaa. Atrage răul spre el. Gandeste negativ. Nu e proactiv. Ma mir ca mai respira :D

Felicitări! Eu sunt din categoria celor care nu cumpără BD nici cu forța.

În istorie nu am avut în nici măcar o instanță întâlniri plăcute cu BD.

Este cel mai intruziv antivirus.

Trebuie sa-i dau dreptate lui @DTTR. Dupa ce mi-a expirat licenta la mizeria de Bitdefender, n-am putut sa-l dezinstalez nici cu slujbe. A trebuit sa le scriu la suport, sa-mi dea o aplicatie speciala facuta de ei ca sa dezinstalez mizeria. Bine ca nu m-au pus s-o si platesc.

Sent from my LG G3-D855

Salut,

Ieri la cel.ro a fost o super oferta la un router TP-Link M5360: Pret 9Lei. Am comandat produsul si l-am achitat online iar azi nu vor sa imi livreze pe motiv ca nu mai este disponibil. Pe alte site-uri online se gaseste produsul si este livrabil din stoc furnizor.

Mai este cineva in aceasta situatie? Au livrat la cineva?

Multumesc.

Problema este ca doar la ei nu mai este pe stoc. La toate celelalte magazine online este pe stoc si pe stoc si la furnizor. Am sunat sa ma interez. Magazinele de la noi au cam aceleasi surse de aprovizionare. Consider ca este o minciuna ca nu mai este la furnizor.

Si cu cat crezi ca ar putea sa-l cumpere de la furnizor pentru a-l vinde cu 9 lei ? In toata lumea asta, super-ofertele sunt in limita stocului disponibil la magazinul care da oferta.

Nu e problema mea cu cant il ia de la furnizor. Oferta a fost oricum limitata - dupa 2 ore nu mai era produsul listat pe site.

Pe site nu era specificat nicaieri acest aspect: "in limita stocului disponibil". Ccria ca produsul este la oferta 98% discount, ca este in stoc furnizor si ca poate fi ridicat de la sediu azi dupa ora 18.

OK.

6. ANULARE COMANDA
Corsar Online are dreptul sa anuleze comanda Cumparatorului. 
Vanzatorul isi rezerva dreptul de a anula comanda, fara nicio obligatie ulterioara a vreunei parti una fata de cealalta sau fara ca vreo parte sa poata sa pretinda celeilalte daune-interese, in urmatoarele situatii, si nu numai: 
- preturile efisate pe site-ul CEL.ro sunt rezultatul unei erori materiale;
- produsul/produsele comandata nu se mai afla pe stoc;
- tranzactia nu a fost acceptata de catre banca emitenta a cardului Cumparatorului;
- datele furnizate de catre Client/Cumparator, pe Site sunt incomplete si/sau incorecte;

Pe site nu era specificat nicaieri acest aspect: "in limita stocului disponibil". 

Am vazut si eu ca sunt acoperiti: si in confirmarea comenzii trimisa pe mail si in confirmarea platii.

Vroiam sa vad daca a mai comandat cineva produsul deoarece mie m-au spus ceva la telefon iar altui coleg de birou care a facut comanda dar nu a platit online i-a spus altceva. In plus, i-a vorbit urat la telefon si i-a si inchis telefonul in nas.

Nu mi se pare normal sa se comporte asa. Puteau macar sa isi ceara scuze pentru greseala facuta.

Ia legatura cu DTTR daca vrei sa te distrezi cu ei in urmatoarele luni. :D

Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

Ce este DTTR? Si noi ne intrebam de multe ori. E om? E bot? E demiurg? Tot ce stim e ca este somer si sotul patroanei. Si mai nou are probleme cu Evomag :D