Clicky

Jump to content
Master_B

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Recommended Posts

Oioioio ce reducere.

Nu este gtx 970 în diferite variații de VRAM, Mihai. Placa o sa fie zgomotoasa, cooler ul fiind unu de tip blow,iar placa se va încălzit mai mult decât un G1 Gaming de la Gigabyte sau seria gaming de la MSI. La prețul ăla totuși, trebuie sa fii bulangiu sa te plângi :)) Sa te bucuri de ea, asta dacă o vei primii vreodata. :))

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Guest Deio

Gresit, coolerul de tip reference Nvidia este cel mai bun. Adica "blower" cum ii zici.

Cooler radial, e mai silentios ca placile cu 2 sau 3 ventilatoare, ce se strica cel mai des.

Toate placile mele video asa au fost.

Oioioio ce reducere.

Nu este gtx 970 în diferite variații de VRAM, Mihai. Placa o sa fie zgomotoasa, cooler ul fiind unu de tip blow,iar placa se va încălzit mai mult decât un G1 Gaming de la Gigabyte sau seria gaming de la MSI. La prețul ăla totuși, trebuie sa fii bulangiu sa te plângi :)) Sa te bucuri de ea, asta dacă o vei primii vreodata. :))

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

O va primi, daca are numar de comanda, eu nu am avut probleme la comenzi cu Altex, doar cu garantia, au lalit-o la greu, odata, iar politica lor de retur nu se adreseaza pe juridic, insa cand au preturi bune, au.... in rest Bafta ! Apropo cred ca au vandut toate cele 100 placi ce le mai avea furnizorul prin stocuri, si da, e o placa excelenta, muta as zice , m-am jucat cu una acum 3 saptamani, insa eu nu am avut banuti disponibili, am investit ce mai aveam intr-un laptop home use...

Trimis de pe al meu Redmi Note 2 folosind Tapatalk

Știam în ce mă bag, la prețul ăla merită. Și la placa video de acum se aude doar ventilatorul plăcii video când mă joc. Era și cazul să apară o reducere frumoasă. A mai luat-o și un om care trăiește din gaming. Nu prea pot da greș.

Titus is dead!

Mozart, Grieg and Molly...

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Nu vă grăbiți cu banii la G4, S6 and co. Mai stați o lună că o să mai scadă prețul lejer cu câteva sute de lei. ;)

Titus is dead!

Mozart, Grieg and Molly...

Sorry.....

Daca vrei iti pot dona niste pisici......eu am 5 buc si vad ca femelele iau proportii.....

Fratele Liviu are dreptate !

Sa nu va grabiti .

Eu nici pe g4 , nici pe s6 nu am pus ochii .

Am pus ochii pe un "smartfion" prea bun la 600 lei ( Vonino Zun ) cred ca el va fi viitoarea mea achizitie , in categoria telefoane dar nu ma grabesc sa arunc cu banii .

Poza cu specificatiile la Vonino Zun

17ea6dc971610e09e185d16e34d8cacb.jpg

Edited by akHolic

Mă bate gândul să cumpăr figiderul ăsta (link de afiliere): 

Combina frigorifica No Frost ARCTIC ANK305NFS+, 260 l, A+, argintiu

E la reducere si tocmai mi s-a stricat combina frigorifica. Cat de OK e marca Arctic?

eticheta-energetica-ank305nfs_.jpgank305nfs_-frontal-deschis.jpgank305nfs_-unghi-deschis.jpgank305nfs_-unghi-inchis.jpgank305nfs_-ank305nfs_.jpg

Guest Deio

De parca ar conta un nume... Tu dintre toti stii cel mai bine ca un nume e praf un ochi, marketing.

De vrei un produs bun, cauti ceva ce are garantie multa si service la care nu se merge cu grenada in mana :))

Guest Deio

Orice produs din lumea asta se strica. Mai nou, acest lucru se intampla mai repede decat ne dorim, datorita invaziei de produse, CTC-ul nu mai e la mare pret.

Asa ca sincer, iti cumperi ceva nu dupa fiabilitate, ce nu mai poate fi garantata, ci dupa dotari.

Oh, sa nu uit. Majoritatea tehnicienilor recomanda ca electrocasnicele sa nu aibe prea multe circuite electronice, prea multi senzori, deoarece se strica mai usor si la service nu se gasesc piese de schimb.

Nu vă grăbiți cu banii la G4, S6 and co. Mai stați o lună că o să mai scadă prețul lejer cu câteva sute de lei. ;)

Povești.

Htc One M7 e cam la același preț ca acum 3 ani...

Nu pun eu botu la astea...

Când voi considera că un preț este corect din punctul meu de vedere... Voi achiziționa.

Nu G4, că nici belit nu dau 400 evro pe un telefon, dar ceva dual sim pentru doamna.

Musai Android.

Puie la Wingozfoane! Nu știu NIMIC.

Sorry.....

Daca vrei iti pot dona niste pisici......eu am 5 buc si vad ca femelele iau proportii.....

Nijvorbă.

Eu i-am luat fiicei in noiembrie 2014 un frigider Arctic si pana acum nu are nimic, bat in lemn. Dar eu as cumpara de la ei doar frigidere / congelatoare. N-am incredere in alte produse ale unei firme decat in cele care au consacrat-o. E ca si cand as cumpara motocicleta de la Renault.