Clicky

Jump to content
Master_B

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Recommended Posts

Păi nu mai e... În sensul că nu e. Nu că e "lipsă stoc".

Deci nu știm ce ai găsit.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

aa scuze, credeam ca ai zis ca nu mai e in sensul ca e stock 0. am comandat un LG G Watch R W110 la 539,94  lei + un Range Extender ASUS RP-N53 la 125 lei . Pana in momentul de fata imi scrie "Comanda inregistrata" in mod normal pana acum ar fi trebuit fie macar "comanda confirmata" dar se pare ca baietii se gandesc daca ce sa faca, sa onoreze sau nu comanda.

aa scuze, credeam ca ai zis ca nu mai e in sensul ca e stock 0. am comandat un LG G Watch R W110 la 539,94  lei + un Range Extender ASUS RP-N53 la 125 lei . Pana in momentul de fata imi scrie "Comanda inregistrata" in mod normal pana acum ar fi trebuit fie macar "comanda confirmata" dar se pare ca baietii se gandesc daca ce sa faca, sa onoreze sau nu comanda.

Daca nu confirma...iti recomand sa iei legatura cu @DTTR ;)  Colegii stiu de ce.... :)

@Andrei P. Multumesc , si eu sper f mult sa se onoreze comanda.

:))) cred ca mai mult ca sigur voi fi  nevoit sa apelez la DTTR( Cu toate ca nu stiu care e faza :))), dar o voi face) ca nici un semn nu dau baietii de la Altex in legatura cu comanda mea ....

Revolutie insemnand ca s-au revoltat preturile si au crescut, nu? Ca ma uit la oferte ca vitelul la poarta noua si nu vad nimic sa ma dea cu cracii in sus. Nici macar la Pampers n-am gasit o reducere decenta

Sent from my LG G3-D855

O memorie microsdhc 32gb, la pret corect ;)http://www.altex.ro/card-de-memorie-microsdhc-32gb-clasa-10-uhs-i-45mb-s-kingston-sdc10g2-32gbs

Trimis de pe al meu Redmi Note 2 folosind Tapatalk

Am vazut oferta pe un alt forum.....

http://www.tonis.ro/ascunse/700-d-3g-lite-black.html

LE. Gata, sau terminat. Tableta costa in jur de 11 lei. Comandasem 3 buc...inca era pe stoc......dar mai mult ca sigur......se va anula comanda....

LE..... comanda anulata.....

Am dat comandă la Altex de una bucată. O să vând GTX 760 cu 4GB (placa de acum). Sper să apuc și eu una.

Nu știu... Nu înteleg... Nu se deschide.

Era ceva lesne?

Trimis după tabletă...

Dacă știi cum zâc?