Clicky

Jump to content

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Master_B

Recommended Posts

A1 SD Bench.

Aceea e viteza reală de copiere. 9.78 mb x 8 = 78 de mb. Ca la internet, cu net de 100 de mega descarci cu 12. Biți, bytes, niciodată n-am inteles. Până acum merge ok cardul în YI.

aKHolic, a fost la quickmobile LG G4 la 200 de lei, am comandat aproape toți și normal că n-au avut mii de G4 la prețul ăla și n-au dat nimic. Au dat în schimb vouchere de 50 de lei. Cardul costa 57, am mai dat 7 lei. Mă declar mulțumit, îi iert. :))

Nu spun că au trimis o cutie cât una de pantofi pentru cardul acela... :))

Cu pungi cu aer in ea , nu?

Apropo , viteza e calculata pe cutie asa..la mine viteza reala e 39.94(cum s-a vazut in screenshot) , aceeasi aplicatie.

Pungile alea de aer cand le-a vazut mama..am mers cu ea sa duc gunoiul , a inceput sa le sparga pe scara , se auzeau...parca erau petarde.

La parter administratorul si eu aveam o fata de "fuuuu...de ce trebuia sa le spargi?" ..n-a spus nimic , dar cred c-a gandit multe.

Asta e , cu o femeie nervoasa nu te pui..(pentru ca era nervoasa atunci).

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

La card nu se mai inmulteste cu nimic viteza aia. Altfel cardul meu ar fi incredibil de potent, daca s-ar inmulti cu 8. Interesant e ca merge cu o viteza mai mare decat specificatiile. Scria ca duce 40 cu 10.

post-23-145029866574_thumb.pngpost-23-145029867174_thumb.png

Sent from my LG G3-D855

De ce va arata carduri multiple?

Sent from my LG G3-D855

Arata si cardul anterior..probabil l-a testat si p-ala inainte. Asa arata si la mine , eu l-am testat intai pe cel vechi , am facut ss(am crezut ca nu ramane salvat) si dupa pe cel nou. Ulterior am vazut ca a ramas si ala salvat si cel nou..probabil pentru comparatie.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom