Clicky

Jump to content

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Master_B

Recommended Posts

Nu era cazul, cumparata online si cu sigiile Lenovo pe cutie. N-avea ce sa fie in neregula. Foarte slim tableta, in afara de cilindrul unde sunt cei 9600 de mAh. Arata bine, interfata Lenovo aduce insa cu iOS.

Sent from my LG G3-D855

Nu era cazul, cumparata online si cu sigiile Lenovo pe cutie. N-avea ce sa fie in neregula.

Unchiu, tabletă LG GPad cumpărată online și cu sigilii a venit fără certificat garanție.

Aparat foto Nikon cu sigilii Nikon pe cutie a venit fără cablu de alimentare și fără manual în română.

Q: Is this beef?

A: Of horse!

Naspa. La mine factura si garantia sunt pe mail. Din fericire pentru mine pachetul e complet. Facut si update la Lollipop, taiat cu drujba si sim-ul din stick-ul RDS, totul e bine. Mai greu va fi daca ma decid sa scot vreodata sim-ul din tableta, urat sistem au astia de la Lenovo.

Sent from my LG G3-D855

Si mie mi-a venit comanda. Am ramas uimit cat de eleganta este facuta o banala baterie externa. Cei de la xiaomi sunt atenti la detalii. Scuze de calitatea pozelor dar eram in microbuz in drum spre munca. post-3111-144197701747_thumb.jpgpost-3111-144197703365_thumb.jpg

LE: Vreau sa ii cumpar o husa si am gasit pe gearbest. Cum e siteul asta? Este gen aliexpress (cu diversi vanzatori) sau gen emag? E mai oky? Nu am cumparat niciodata de aici.

Sent from my Vodafone Smart 4 max

Edited by ionutzvip

Gearbest e gen eMag, nu Aliexpress. Nu ai de-a face direct cu vânzători. Arată frumos bateria, aș fi luat și eu una dacă nu aveam deja una de 8400, mai mică și una mare de 20.000. Să ne spui câte încărcări ține la un telefon (să ne spui și câți mAh are bateria telefonului).

@Mihai Eu incarc G3-ul meu de 4 ori si ceva de pe la 20% la 100%. Bateria G3-ului e de 3000 mAh. Eu sunt multumit de ea, pierde foarte putin in standby.

@ionutzvip Gearbest sunt seriosi, nu sunt vanzatori multipli pe site-ul lor. Am comandat mai multe chestii de la ei.

Sent from my LG G3-D855

Ceva reduceri la clickshop/germanos. Niște tablete brand-uite de ei cu 3G la 200 și ceva de lei și HP-ul de jos mi-a atras atenția.

http://www.clickshop.ro/tablete-accesorii/tablete/hp-elitepad-1000-g2-10-1-intel-atom-64-biti-4-gb-64-gb-wi-fi-4g/

Nu știu cum îi la tine dar eu dacă aș pune tableta aceea într-un suport de parbriz la Corsa, n-aș mai vedea drumul. :))

Ai windows, ai drivere, un modul gps costă ~100 de lei. "Se merită".