Clicky

Jump to content
Master_B

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Recommended Posts

Da, se referă la Sony Ericsson modelele cu fastport (mufa lată proprietară Sony Ericsson) excepție W995 care are și fastport și jack de 3,5.

Åži pentru persoanele care vor ceva cu bluetooth. Sony SBH20, stereo, controale muzică, nfc, Sony :P

http://www.gsmnet.ro/accesorii-telefoane-tablete-handsfree-uri-bluetooth/handsfree-bluetooth-sony-sbh20-original#

Da, dar adaugi costul transportului, care e substantial si o mama de TVA. Si apoi te rogi sa vina in timp util.

Da, ai dreptate. Mi-a estimat la 162 USD. Ramane varianta prieteni, rude, contrabanda :D

Na, pe Amazon De. 85 euro http://www.amazon.de/Lexar-Professional-High-Performance-Speicherkarte-Kartenleseger%C3%A4t/dp/B00NPSZ42I/

Bai, da' nu poate omu' nicicum sa-si comisionul cu tine :D

De cand am cautat si pe Amazon card de 128, ma tot bombardeaza si astia cu ofertele lor. Mi-a atras atentia tocmai pentru ca le cunosc cat de cat preturile din ultima vreme. Pentru un Lexar cu specificatiile alea e un pret foarte bun. Dar na, eu mi-as lua Lexar doar daca as avea o camera serioasa.

:)) Banuiam ca vei spune asta. Eu caut un card de 64 GB, dar nu am gasit la pret bun. Lexar-ul ala e la pret foarte bun pana si pe Amazon UK, dar din UK nu se livreaza in Romania, aparent. Stiu ca Lexar face niste card-uri excelente. Poate ca imi spun mie ca nu are rost sa imi cumpar unul de 128 GB :D

Sa stii ca si eu am stat in dubii daca sa iau 128 sau 64. Pana la urma am prins un pret bun pentru Romania la un Kingston si am zis ca, daca tot accepta telefonul 128, sa nu plang prin concediu ca nu am destul spatiu.

Sa nu mai aud de Kingston si KingMax. Am avut un card A-Data si a fost ok.

:)) Banuiam ca vei spune asta. Eu caut un card de 64 GB, dar nu am gasit la pret bun. Lexar-ul ala e la pret foarte bun pana si pe Amazon UK, dar din UK nu se livreaza in Romania, aparent. Stiu ca Lexar face niste card-uri excelente. Poate ca imi spun mie ca nu are rost sa imi cumpar unul de 128 GB :D

Amazon UK livrează garantat în Romania.

Condiția e ca vânzătorul să dorească...

post-499-143336416696_thumb.jpg

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

post-499-143336439503_thumb.jpg

post-499-143336439503_thumb.jpg

Am cca 30 de livrări de pe UK

post-499-143336440923_thumb.jpg

Păi... Sărac pentru România. Tot ce am cumpărat a fost la cca 60% din prețul local.

Stiu ca Amazon UK livreaza in Romania. De fapt nu Amazon decide asta, ci vanzatorul. M-am referit punctual la acel card aflat la reducere. Unele se livreaza, altele nu (in Romania).

Zenfone 2 cu 4 GB RAM resigilat la 1200 de lei. Pret bun zic eu. 1 ramas pe stock.

http://www.pcgarage.ro/smartphone/asus/zenfone-2-ze551ml-dual-sim-4gb-ram-32gb-4g-silver-desigilat/

Edited by Liviu Rosca