Clicky

Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By soosy
      salutari,va rog sa ma ajutati legat de cele 2 modele de telefoane
      care ar fi mai "indicat" care sunt pareriile voastre ca si utilizatori in primul rand si la modul general(pentru cei cunoscatori)
      ma intereseaza sa fie un telefon stabil fara laguri,bateria cat mai de durata,un display cu culori cat mai vii,reale si nu in ultimul rand camera sa fie la inaltime

astept pareri pro si contra
      pretul lor este undeva asemenator si sunt indecis sa merg pe calitatea si renumele samsung sau noutatea si designul lui huawei
      multumesc
    • By Emmann
      Salut,

As dori sa imi schimb telefonul deoarece al meu e demult depasit. De vreo 2 saptamani tot caut variante si posibilitati dar inca sunt indecis de ce ar trebui sa imi iau. Nu gasesc combinatia perfecta. Sa trec la subiect.

Am de ales intre(preferatele mele de pana acum):

Lenovo A850
      Gigabyte Sierra S1
      Motorola Moto G
      Allview P6 Quad Plus
      Goclever Insignia 5x

Nu ma intereseaza brandul. Mi-ar placea un ecran mare, dar sa nu sufere nici performanta, o baterie buna(decenta). Nu ma intereseaza camera, spatiul de stocare. Bugetul de undeva la 1050 maxim. Daca mai aveti si alte propuneri, va asptept sa le spuneti

Va multumesc de ascultare.
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Cat de des schimbati telefonul personal cu unul nou cumparat?

Este un subiect interesant, mai ales daca in afara de votul in sondaj, si justificati de ce ati ales sa faceti achizitia in ritmicitatea pe care ati indicat-o!
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use