Clicky

Jump to content
Master_B

OnePlus One

Recommended Posts

La performate multe le-au ajuns și unele le-au intrecut. Vrei exemple?

Cei de la Xiaomi scot niște telefoane foarte dotate,Oppo cu al lor Find 7 e mai puternic ca S5,dar nu e disonibil încă. Cred că va fi inainte să se lanseze alte device-uri cu Snapdragon 805.

Miram-aș nu sa aibă deja Buhnici telefonul în teste.. E rapid baJatU!

Trimis dintr-un veceu public,ăla de acasă s-a încălzit prea tare,folosind Tapatalk 14.

Am gasit acest site lenteen.de unde au OPO de 64gb fix la acelasi pret ca si OPO, adica 350 euro cel de 64gb , ideea e ca nu stiu cat de incredere sunt ca asa mi-ar fi usor sa comand de la ei mai ales ca am si pe cineva in Germania.

PS. dupa o cautare mai ampla am constatat ca este plin acum internetul de magazine online care vand OPO si din cate am vazut 99% daca nu chiar 100% dintre ei aduc telefoanele din China, deci cred ca pana acum tot cel mai de incredere ramane PandaWill.

Edited by fLu

asd.png

http://www.lenteen.de/androidhandys/oneplus-one-telopone-64g.html

Din germania si nu platesti taxe vamale prin LENTEEN

Dovada ca il au pe stock + CyanogenMod 11S

de la minutul 2:50

http://youtu.be/79rW2-61ajE?t=2m53s

sau direct din romania :))

http://olx.ro/oferta/telefon-oneplus-one-original-4g-5-5-quad-core-2-5ghz-3g-ram-16g-rom-ID1X9db.html#db5eda353a

Edited by soare

Da e adevarat ca il au pe stoc, chiar am vb cu un tip de pe forumul one plus one care a momandat de pe site-ul asta, problema este ca tot din China vine si nu din Germania ei sunt prezenti acolo doar cu site-ul, depozitul il au in Hong Kong din cate am inteles.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Ieri au castigat in jur de 4-5 romani invitatii pentru OPO, cica la inceputul saptamanii viitoare le vor si primi si dupa ce vor face comanda pentru telefon vor primit invitatiile de dat . Acum sper sa primesc si eu una de la unu dintre castigatori :D

Tot nu cred ca magazinele astea vor livra telefonul mai repede decat cei de la OnePlusOne. Iar ei nici nu au inceput inca sa dea drumul la precomenzi. Daca toate magazinele aveau pe stoc telefonul, nu se mai milogea lumea pe la toate concursurile facute de producatori sa primeasca o invitatie.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Daca ajunge la voi, il voi comanda si eu, dar cine stie, poate se da drumul la precomenzi pe cale oficiala. Am vazut ca Oppo au dat drumul la Find7, dar cam ustura la pret.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

E pentru junioru' - cadou, dar între timp l-a lovit norocul și a câștigat un HTC One Mini de la Orange :)) Acum nu știu... poate face rocada și îi face cadou One-ul Mini la mamă-sa și rămâne el cu OnePlus, ceea ce cred că îi cea mai plauzibilă variantă, ori le va folosi pe ambele, in funcție de ce are nevoie.

Cel mai așteptat la momentul actual..

Trimis de pe 🚾-ul de acasă, s-a răcit intre timp, folosind Tapatalk 14.

exact, chiar exista o lista facuta pe forum acolo si cei care vor primi cele 3 invitatii de trimis vor alege cui sa le dea , acum ramane de vazut ceea ce o sa se intample. Va tin la curent cu ceea ce se mai intampla pe acolo si cand incepe impartirea invitatiilor .

Ma bucur ca ai reusit sa poti schimba modelul cu cel de 64 gb :D .

Între timp am solicitat modificarea comenzii și am plătit un plus de 80$ pentru versiunea de 64GB.

deci nici nu ti l-au trimis inca ... probabil o sa mai dureze