Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

Nu stiu daca au, cel putin Emil Dragota a facut un review la niste minidrone de la Orange care aveau autonomie d-asta jenanta de 10-15 minute.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Guest Deio

Parrot-ul meu Ar 2.0 are 18 minute cu bateria de capacitate mare. Acu nu mai are :( Imi trebuie niste acumulatori, se duc cam in 6-7 luni.

DJI Phantom 2 are si 22 minute cu bateria de capacitate mai mare, dar acela costa ~5000 lei.

Guest Deio

exista si cu autonomie tripla dar platesti :P

Cele mai bune drone sunt cele facute de tine, custom. Pui ce baterie vrei. Tot te costa, dar le faci cum le vrei.

Scandal mare intre TK Tech News si evleaks pe tema campaniei IndieGoGo pe care a initiat-o TK Tech

@evleaks Evan Blass is a fraud. Under federal inv…: http://youtu.be/AMlaY621_6s

Pai tot a inceput sezonul 5 ieri, acum nu mai trebuie sa cheltuie bani pentru film. Cateva filmari live in Africa si gata serialul. E trist ca i-a durut la bascheti pana acum pe americani si europeni, dar uite ca a traversat oceanul. De obicei nu sunt adeptul conspiratiilor, dar de data asta chiar cred ca epidemia de acum e doar un test pe subiecti umani scapat de sub control.

Da, am observat si eu asta. Pana a stat frumos in Africa, se rugau ONG-urile de toti sa puna osul si sa ajute. Acum, ca s-a imbolnavit un american care a intrat in contact cu un alt bolnav, baga screening pe aeroportul JFK, baga sesiune Consiliul de Securitate, apar brusc tot felul de remedii din mai multe tari occidentale.

Cred ca n-aveau companiile farmaceutice cum sa testeze medicamente pe subiecti umani, ca doar nu se oferea nici dracu' sa fie infectat benevol cu Ebola, si au zis sa faca ceva teste prin Africa, doar aia mureau de foame oricum. Vedem cum evolueaza treaba, bine nu e ce se intampla. Daca ajunge intr-o tara cu un sistem medical ca al nostru, am c***t steagul pe romaneste.

Si sa trecem la un subiect ceva mai vesel. Cred ca nu mai e niciun dubiu ca Google va lansa lopata, daca vizionam amuzanta reclama de mai jos. Imi place si ringtone-ul

Google ads - bus stop:

Si pentru Nexus 9

Google Android ads: Winnebago:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use