Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amu no,eu prima data am crezut ca fata vede alb-negru

Cat de dificila e munca unui designer de telefoane:  

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Camera aceea nu este de 5.6 mlrd pixeli e o camera banala cu un zoom de pana la 100x ceea ce poti obtine cu orice camera mai spalata din ziua de azi.

Nu stiu sa existe 5GPix camera inca.

Mai bine vedeti asta:

Lentila adevarata :)) 5200mm sau 200x Zoom optic, ceva de genul

Pentru talentul meu, jur ca-mi ajunge doar :

http://www.f64.ro/pachet-promo-canon-eos-5d-mark-iii-ef-24-105mm-f-4l-is-usm-ef-50mm-f-1-4-usm-9240.html?icid=widget-produse-similare&ibid=widget-pagina-produs[105744] Eu sunt mai modest :P

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2

Edited by reflavius

Aia cu Giorgio Tsoukalos de pe History, era mai interesant daca scria ca "Ancient Aliens made it possible" :)):))

Daca nu stiti cine e Tsoukalos, va dau eu niste poze si detalii:

E ucenicul lui iertatul Zecharia Stichin care la randul lui a citit prea mult H.P. Lovecraft si presto - am fost vizitati de extraterestrii antici. :)) Prieten cu von Daniken care a scris "Amintiri despre viitor" sau Charriots of Gods care e titlul original si corect. Alt pasionat de scrierile lui Lovecraft care a inventat termenul de "ancient alien" sau "alien gods" "Cthulhu Mythos" etc.

Toti astia se aduna pe History Channel (care mai traiesc) si stau la taifas ca babele povestind cum am fost noi invatati de "alieni" sa construim piramide, obeliscuri, canalizari si drumuri si poduri.

Numai in Romania nu vin sa ne faca autostrazi :D

br53b7ed84.jpg

1405381624198-tumblr_lv5w8hxlam1qz80cmo1_500.jpg

Au teorii intersante, care nici nu sunt ale lor, dar care au fost dovedite empiric si istoric ca nu a fost nici un ET in vizita la noi. Sau omulet verde sau gri, care e tot un termen inventat dupa "prabusirea unui OZN" la Roswell. Ironic cum o nava spatiala vine de la ani lumina si se prabuseste taman la americani.

E un show TV doar si pentru bani, ce nu fac? Doar ca pe afara, sunt destui creduli care dezbat interminabil pe forumuri si site-uri. Poate e mai bine decat politica :D

Daca va place domeniul, puteti deschide topic la cafenea despre asta.

Doar sa nu ne spuneti ca ati fost rapiti, ca atunci e jale :))

Niciodata sa nu subestimati oamenii si ingenuozitatea lor. Mai ales a urmasilor dacilor :))

Deschide un topic pe cafenea si vorbim acolo.

Nu de alta, dar incepe scoala si probabil multi "back to school", nu? Sa avem ce vorbi intre timp :D Doar daca subiectul vi se pare interesant.

Nu-i gluma, vor fi niste colegii cu profiluri de meserii unde se vor putea inscrie cei fara bac. Nu se va putea trece de la colegiu la facultate fara bac, in ciuda a ceea ce spun facultatile alea. Ele vor cat mai multi inscrisi la colegiu ca sa faca bani. Articole de cacao bazate pe presupuneri.

Luati de cititi si voi, sa radeti. Eu am ras mai mult de prostia autorului articolului, desi e amuzant si articolul. Aviz celor care vreti mocangeala de la Digi:

http://princepspr.ro/blog/rcs-rds-ma-da-afara-din-casa/

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use