Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

Mai degraba cauza ar fi sistemul monetar, disproportionalitatea intre bani si acoperirea lor in aur, banii virtuali. Totul se invarte in jurul sistemului monetar.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Guest Deio

Fals! Jobs nu a fost asa bogat fata de Gates si traia din actiunile Disney. Salarul (salariu) lui la Apple era de 1$ pe an. Diferenta dintre Gates si Jobs este de 5 ori pe putin.

Bill Gates a avut 90miliarde $ din care a donat vreo 30 prin actiuni de caritate, ca sa nu il ia FISC-ul american (IRS)

Oh si sa completez. Poti avea 10000000 miliarde $. Boala nu iarta bogati sau saraci si toti banii din lume nu te salveaza.

Guest Deio

Nu e de mirare, la cate FC-uri dau jocurile. Stiti ca la AppStore nu exista "refund option". Trebuie sa le faci cerere speciala si te contacteaza ei sa vada cauza reala.

De exemplu as vrea sa existe si la PlayStore optiunea "gift this app" ca pe IOS. Nu cred ca va aparea.

Ma uit la procesul lui Oscar Pistorius si nu-mi vine sa cred cum se desfasoara un proces in Africa de Sud. Judecatoarea ia fiecare dovada/declaratie in parte si spune daca va fi luata in seama sau nu la deliberare. Amazing!

http://edition.cnn.com/video/data/2.0/video/cvplive/cvpstream2.html

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use