Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

Off:@costi raspunsul la "de ce nu ne viziteaza extraterestrii ?" se afla in cartea "Viitor cu cap de mort" :) , e cam SF desi scriitorul afirma ca e adevarat tot .

Este același om, după voce.

Pai da, dar eu am pus link-ul pentru faza aia cu vibratorul. 😉

Iubitori de ciclism, s-au dus să vadă Turul Franței și s-au trezit cu taberele demolate.

http://www.mediafax.ro/sport/doua-tabere-de-romi-demolate-pe-traseul-turului-frantei-12969766

Superb: "Pentru ei nu s-a planificat nicio cazare la hotel". Mai, da rai is astia cu Egalite, Fraternite si altele de genul. Sa nu-i cazeze ei la hotel ? Pai, daca faceau asta, maine era plin pe tot traseul de "tabere" :D

Guest Deio

Foarte bun articol, iar proverbul este foarte bine spus: un cui ce iese afara, va fi batut inapoi.

Se intelege clar ca nu poti fi anonim complet si cu cat incerci mai mult sa te ascunzi, cu atat mai mult vei fi cautat.

Eu nu le-am citit niciodata,nu le citesc si nici nu le voi citi.

Mi se pare mie sau facebook e cam badaran ca ne foloseste pozele?

Noroc ca am doar cateva in care nu-mi arat țâtele. Macar stiu ca nu o sa-mi zica lumea ca m-a gasit pe ceva site dubios.

Ete fâs selfie,stai ca-n poza de buletin si esti asigurat. Nu trebe sa stai cu o pompa de veceu legata de telefon ca sa iasa selfie-ul.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use