Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amu no,eu prima data am crezut ca fata vede alb-negru

Cat de dificila e munca unui designer de telefoane:  

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Credeti ca armele nucleare, terorismul sau incalzirea globala sunt probleme ? Mai ganditi-va.

President Obama creating task force to save bee population from collapse

Cat de spalat pe creier poti sa fii sa-ti omori 31% din populatia "comerciala" de albine in doar un an ? Astia chiar cred ca mancarea se produce in supermarket, nu pe camp ?

Da, eu la scoala cu o foaie de hartie. Am impartit.o exact, am taiat cum trebuia. Ideea e ca acea portiune taiata va avea aria fiecarei bucati de ciocolata tot mai mica(scade inaltimea ei)... Pana ajunge sa dispara randul, cel putin asa am observat cu foaia. Pe tableta de ciocolata nu am incercat.

Sent from my G3(2+1)

Am modificat pentru a evita confuziile, dar dacă am zis "până la final" și se presupune că redarea începe de la 0:00...

Sau poate că tu te afli într-o altă dimensiune în care redarea videoclipurilor de pe YouTube începe aleator sau de la sfârșit la început, situație în care îmi cer iertare față de tine pentru confuzia creată!

Dedicație specială de la @NokNok pentru @Innoxius și @Sebi:

"Răbdarea este amară, dar rodul său este dulce"

"Așteptare, așteptare! Toată înțelepciunea omenească e cuprinsă în acest singur cuvânt. Cel mai mare, cel mai puternic și cel mai iscusit e cel care știe să aștepte!"

"Rabdarea este pentru suflet ca o comoara ascunsa."

Mai căutați și voi pe Goagăl dacă mai vreți.

Edited by NokNok
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use