Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amu no,eu prima data am crezut ca fata vede alb-negru

Cat de dificila e munca unui designer de telefoane:  

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Guest Deio

Nu va invatati minte, de cate ori am zis ca nu la Link-ul zilei aplicatii, jocuri sau ce tine de forum. Avem sectiuni dedicate pentru asta.

Acum nu sterg posturile, insa next time, fara sa zic, daca le mai puneti aici si (nu le mai) vedeti disparute, veti sti. :ph34r:

Hai că nu este scumpă, doar 3.5 lei......

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Acu', daca are mai nelimitat decat nelimitatul, cu doar 5 euro / luna, vrea si aplicatiile doar gratuite :D

Cu bizonii din trafic n-am nimic. Pe cei din parcare îi urăsc!

Trimis dupe racheta de G-Pad a soției.

Parca mai demult făceau lucrurile mai amuzante, acum nu prea îmi vine sa rad când vad ce clipuri scot

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

Guest Deio

Eu nu cred ca este adevarata stirea. Adica imi vine greu sa cred ca a ajuns cu un cutit in zona aia. Poate era beat mort, as mai crede atunci si nu stia ce "gat" apuca :))

Dar altfel e imposibil sa te tai cu buna stiinta. Durerea este insuportabila pana la lesin. Cum a avut puterea sa mai si mearga? La barbati, o lovitura cu piciorul in zona sensibila si cazi pe jos si abia te mai ridici.

Daca omul era in pijama, ce cauta cu mana in pantaloni :P La 67 de ani nu mai dormi gol pusca, la fel ca la 20 :D

Poate exagerez eu doar. Cine stie in ce conditii s-a intamplat. Poate femeia l-a lovit sau l-a impins si asta s-o fi dezechilibrat. Dar tot e aproape imposibil, cu un simplu cutit. Doar daca nu avea o katana sau machete :))

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use