Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amu no,eu prima data am crezut ca fata vede alb-negru

Cat de dificila e munca unui designer de telefoane:  

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Guest Deio

Eu o mai derulam cu cutitul sau varf de foarfeca daca la asta te referi :D

Eu nu deplang moartea casetelor audio, pentru ca atunci cand au aparut Compact Disc-urile, am aruncat instant tot, fiind uimit de calitatea exceptionala fata de banda magnetica. Deh, era digitala.

Banda magnetica nu a decedat, Stream-erele (DLT-urile) inca se folosesc la servere/storage.

Ma refer acum, cât mai sunt elev și singura mea îndatorire e sa învăț. Unii nu fac nici asta. Pe viitor, doar cel de sus știe ce se va întâmpla. Legat de rate la banca, nu prea cred :))

Trimis de pe LG G2

Guest Deio

Eu zic ca vom ajunge in minoritate, noi astia carora ne plac sexul opus. E trist, dar adevarat.

As dori totusi sa nu iscam polemici aici pe forum, e un subiect foarte delicat. Mie imi vine greata numai cand aud, ce sa mai zic de vazut. Si nu e vorba de vreo fobie/indoctrinare anti-asa ceva. E vorba de natura omului, homosexualitatea nu este o boala, este o alegere, gresita, in ciuda unora care sustin ca sunt bolnavi si cer ajutor.

Asa putem vorbi de criminali/hoti, etc. Ei aleg asta, in viata alegi uneori si nu te mai poti intoarce, nu e nimic deosebit aici, insa psihic, avem o problema :)

De altfel, normalitatea e relativa, nu? :))

H.R. Giger - a decedat ieri in urma unui accident, link:

http://m.stirileprotv.ro/lbin/mobile/index.php?url=/stiri/international/h-r-giger-creatorul-monstrului-din-seria-alien-a-murit-la-73-de-ani-artistul-a-decedat-in-urma-unui-accident.html

Creatura creata de el chiar mi-a placut, seria cam toata -> R.I.P

E fake. Photoshop aplicat peste layerul cu copii de atunci. Se vede de la o posta. :P

Bine boss,eu faceam referire la faptul ca pruncu cela seamana al naibii de bine cu ponta. ;)

Ca e photoshop sau nu,asta e alta treaba.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use