Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

Interesant video, dar nu sunt decat speculatii. Faptul ca nu exista o filmare clara nu face decat sa alimenteze speculatiile :) Eu sunt fan X Files, apropo.

Vreau si eu un Android din ala :D Poate sa fie si shapeshifter, nu mai cumpar un telefon nou la 2 ani, il pun sa-si schimbe infatisarea. Nici nu as astepta 2 ani ca sa il fac sa isi schimbe infatisarea.

Vreau si eu un Android din ala :D Poate sa fie si shapeshifter, nu mai cumpar un telefon nou la 2 ani, il pun sa-si schimbe infatisarea. Nici nu as astepta 2 ani ca sa il fac sa isi schimbe infatisarea.

Chestia este ca ala si-a schimbat fata intr-un minut. Cica ar fi avut probleme cu costumul, cine stie ce carcalac se ascundea acolo :))

De ce nu se vad link-urile catre video din tapatalk?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Alea de vplay se vad, youtube nu. Ciudat, pentru ca daca dau pe editare, link-ul e acolo.

Sent from my SmartTabII7 using Tapatalk HD

Alea de vplay se vad, youtube nu. Ciudat, pentru ca daca dau pe editare, link-ul e acolo. Sent from my SmartTabII7 using Tapatalk HD

Ca sa se vada link-ul editeaza scrisul dupa ce dai paste si punel  pe negru...e o diferenta de culori la font si de-aia nu se vede:)

Dă-mi voie să te contrazic. Dacă o să te uiți pe orice broșură cu "opționale" orice mașină peste 10k de euro are semnalizarea în categoria această. Așa că poate nu mai au bani și pentru acest "moft"....hihihi

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

oameni, masini si gheata

Edited by dtatar

Din categoria "Ba pe-a matii"

Microsoft releases two new Scroogled videos in its crusade against Google

Si explicatia de ce platim in monezi diferite: vanzatorul e dezvoltatorul !!! Bravo Google, esti tare! La Apple, la Nokia si la Microsoft vanzatorul este magazinul respectiv, care plateste apoi o suma dezvoltatorului. La Google ce sa inteleg, ca dezvoltatorul isi listeaza lunar sutele sau miile de vanzari si le baga in contabilitate ? 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use