Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Mihai

Recommended Posts

Am si eu o MuraNeagra si predictia functioneaza bine doar in engleza. Pe Android-ul meu am introdus in timp multe cuvinte fara diacritice. Acum are si el (in romana) o rata foarte buna de ghicire a cuvintelor pe care vreau sa le scriu). Foarte rar introduc cate un cuvant in dictionarul custom.

Avand in vedere ca eu am introdus cuvintele, functioneaza foarte bine. Chiar si cu dictionarul lui (are cuvintele in romana cu diacritice), face un fel de compunere si accepta cuvintele cu cratima daca primul cuvant e scris bine (ca in vazandu-ma).

Am si eu o MuraNeagra si predictia functioneaza bine doar in engleza. Pe Android-ul meu am introdus in timp multe cuvinte fara diacritice. Acum are si el (in romana) o rata foarte buna de ghicire a cuvintelor pe care vreau sa le scriu). Foarte rar introduc cate un cuvant in dictionarul custom.

Mura ta este OS10? Dacă da, atunci trebuie adăugată limba romana în "Language and input" și bifata opțiunea "Language detect".

Dacă este os7 sau mai vechi va trebui sa te mulțumești cu limba engleza :)

Sent via BlackBerry Z30 using Tapatalk

Nimic de invidiat. Adelin Petrișor a avut ceva probleme când și-a lansat cartea "Å¢ara cu un singur gras" pe care a scris-o în urma vizitei sale în Coreea de Nord.

Trimis de pe GT-N7100 cu Tapatalk.

Sunt de partea greșită a mesei... GPadul e dincoace!

Mănînci cai?

Quashqai!

sent using smoke signals dupe racheta mea de GPad

Sunt de partea greșită a mesei... GPadul e dincoace!

Mănînci cai?

Quashqai!

sent using smoke signals dupe racheta mea de GPad

Vrei sa zici cutia lui. Goala.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use