Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amu no,eu prima data am crezut ca fata vede alb-negru

Cat de dificila e munca unui designer de telefoane:  

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

• 2 weeks later...

Nu e linkul zilei, dar e cu siguranta faza zilei. Am ramas siderat cand controlorul RATB si-a scos cu nonsalanta Nexus-ul din buzunar cu aplicatie dedicata Android si mi-a verificat abonamentul. Daca noi nu folosim NFC, se pare ca RATB il foloseste. Sunt curios daca au facut achizitii de telefoane cu NFC pentru toti controlorii.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Sp1tfire

Nu e linkul zilei, dar e cu siguranta faza zilei. Am ramas siderat cand controlorul RATB si-a scos cu nonsalanta Nexus-ul din buzunar cu aplicatie dedicata Android si mi-a verificat abonamentul. Daca noi nu folosim NFC, se pare ca RATB il foloseste. Sunt curios daca au facut achizitii de telefoane cu NFC pentru toti controlorii.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ca tot l-ai bagat la link-ul zilei iata mai multe informatii despre acest subiect ;)

Mie mi-a placut asta:

"lucrările / produsele / serviciile pot fi furnizate numai de un anumit ofertant, din motive legate de protejarea unor drepturi de exclusivitate"

Ce fraze inventeaza astia de la achizitii publice :))

Da, asta mi s-a parut si mie bullshit. Toti participantii la o licitatie din asta "secreta" semneaza niste acte si gata. Pana si in zona asta IT se umbla cu prostii. E laudabila initiativa RATB, insa modul cum au facut-o, din pacate, e strict romanesc. Alegem noi pe Gigi, ca e baiat bun si ca stie a programa...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use