Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amu no,eu prima data am crezut ca fata vede alb-negru

Cat de dificila e munca unui designer de telefoane:  

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Nu prea seamana. In ceea ce priveste copiii si dispozitivele mobile, e bine sa aiba parte si de joaca pe afara si de tableta. Eu asa as face. Tableta, smartphone-ul ar intra in aceeasi categorie cu televizorul. Am spus mereu ca excesul dauneaza, nu folosirea dispozitivelor in sine.

In ceea ce priveste copiii si dispozitivele mobile, e bine sa aiba parte si de joaca pe afara si de tableta. Eu asa as face. Tableta, smartphone-ul ar intra in aceeasi categorie cu televizorul. Am spus mereu ca excesul dauneaza, nu folosirea dispozitivelor in sine.

Tableta 4G dar are o mare problema, BSOD permanent cu dunga alba pe mijlocul ecranului. Nu a fost bruscata si nici nu s-au varsat lichide.

post-11051-0-20204600-1436864404_thumb.jpg

Ce preturi aici la branzeturi si cascaval de-ti vine sa cumperi decat vodka, care este destul de buna. :D

Eu trec prin ukraina bagajele pline de vin. :D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Păi au trecut cheltuielile cu achiziționarea Nokia la pierderi. La ei se poate asta, dacă vezi că o investiție nu aduce bani după un timp, o treci pe pierderi, nu stai cu Registrul de mijloace fixe si cu normele de la MF să vezi în cati ani ai voie să amortizezi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use