Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amu no,eu prima data am crezut ca fata vede alb-negru

Cat de dificila e munca unui designer de telefoane:  

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Eu la tabletă nu am tastatură fizică...

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Edited by DTTR

Eu la tabletă nu am tastatură fizică...

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Atunci esti un vajnic aparator al limbii romane. Eu nu ma deranjez sa scriu cu diacritice pe internet, decat atunci cand poate fi interpretat cuvantul.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

http://www.gamespot.com/articles/watch-deus-ex-mankind-divided-s-first-trailer/1100-6426491/

L-am pus aici pentru ca e Link-ul zilei, ba poate link-ul lunii. Suita Deus Ex au fost unele din cele mai apreciate titluri de jocuri 3D ale tuturor timpurilor.

Cred ca anul acesta il vedem lansat. Cu o grafica incredibila, palesc toate consolele la un loc, acest joc va rula pe hardware adecvat: 4K display cu o placa grafica pe masura.

Fara nicio suparare din partea utilizatorilor de etnie maghiara de pe forum, dar daca as avea de ales, eu as merge pe Marte. Am avut colegi de facultate maghiari, am ocazia sa interactionez cu etnici maghiari la serviciu, am fost si prin Budapesta de cateva ori si am ramas dezamagit de etnicii maghiari. Nu generalizez, pentru ca fiecare padure are uscaturile ei.

Și ca să fiu direct....eu sunt din Sovata, deci vedeți ce scrieți.....

Fara nicio suparare din partea utilizatorilor de etnie maghiara de pe forum, dar daca as avea de ales, eu as merge pe Marte. Am avut colegi de facultate maghiari, am ocazia sa interactionez cu etnici maghiari la serviciu, am fost si prin Budapesta de cateva ori si am ramas dezamagit de etnicii maghiari. Nu generalizez, pentru ca fiecare padure are uscaturile ei.

Să înțeleg că ești dezamăgit și de mine? :)

Tocmai d-aia am zis ca nu generalizez. Exemplele negative au fost mai multe decat cele pozitive. Asta nu inseamna ca nu poti gasi si maghiari de treaba. N-am petrecut prea mult timp in zonele respective, incat sa-i gasesc si pe cei de treaba. Singurul lucru care ma scoate din sarite e atunci cand intr-un grup de 10 persoane, 2 persoane de etnie maghiara vorbesc tot timpul in maghiara intre ei, desi stiu si vorbesc limb romana. Asta n-o s-o pot tolera in veci.

Se numește respect... Dăruiește le filme gen Nașul sau roagă i sa se uite la reclama asta proaspătă cu italianul care ne spune ca sa mâncăm, apoi îl vedem pe unul cu botoșei betonați pentru ca nu a înțeles de vorbă bună.

Sper sa nu ajungem la altele, dar în rândul tinerilor etnici suflă tare un vânt care răsfoiește repede Constituția și cam vor sa ii rupă primul Articol și altele apoi din trupul Èšării

Eu știu ca suntem toți români indiferent de etnie și știu proverbul "Dă-i românului mintea cea de pe urmă"

Deci se vor rezolva problemele toate :)

Bisztos

Edited by Kali

Tocmai d-aia am zis ca nu generalizez. Exemplele negative au fost mai multe decat cele pozitive. Asta nu inseamna ca nu poti gasi si maghiari de treaba. N-am petrecut prea mult timp in zonele respective, incat sa-i gasesc si pe cei de treaba. Singurul lucru care ma scoate din sarite e atunci cand intr-un grup de 10 persoane, 2 persoane de etnie maghiara vorbesc tot timpul in maghiara intre ei, desi stiu si vorbesc limb romana. Asta n-o s-o pot tolera in veci.

Total de acord ;)
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use