Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

Sentimentele mele legate de pădure nu sunt subiectul aici... La noi oricum încălzirea se face cu lemn astfel că ziarele sunt bune la aprins focul.

Trimis prin semnale de fum. Sent using smoke signals. HTC Evo 3D și Tapatalk 2.

Da.

Trimis prin semnale de fum. Sent using smoke signals. HTC Evo 3D și Tapatalk 2.

Huh. Nici macar n-am zambit. O fi de la faptul ca azi am stat 4 ore la Finante ?

Doar atat?

Cam putin.....

pai si noi cei care nu avem FB cum ne conectam? da-ne tu id-ul tau si parola sa vedem si noi site-ul!
:ph34r:B):rolleyes:

pai si noi cei care nu avem FB cum ne conectam? da-ne tu id-ul tau si parola sa vedem si noi site-ul!

:ph34r:B):rolleyes:

Si cum poti trai fara FB ? :))

Cred ca aproape toata lumea are un cont pe facebook, chiar daca nu este folosit acel cont.

http://www.youtube.com/watch?v=1pA_UatfFW0 = Acel link de pe facebook, doar ca daca v-ati fi logat cu contul vostru lua poze de la voi si traceing ~ adresa voastra... 

no vezi... ce bine e sa nu ai cont FB!

cu contul mobilissimo sau linkedin sau google+ nu merge?

Edited by DTTR

Hal de prostire a poporului http://www.bitdefender.ro/solutions/total-security.html

bd.jpg

Din cate stiu, a proteja impotriva a ceva inseamna a impiedica acel ceva. De unde pana unde un soft poate impiedica furtul sau pierderea unui laptop ? Poate il primim cu lant si lacat :))

Defapt se refera la ideea ca se vor trimite mesaje (mail) despre locatie laptopului si uneori chiar poza cu "utilizatorul" daca greșește parola, trebuie doar sa fie conectat la net.Ceva asemănător am si eu pe telefon si funcționează :D.

Sent from my Super Galaxy S4 powered by Qualcomm

Ei na. De unde atata locatie daca laptopul nu are GPS ? Si de unde atatea poze daca n-are webcam ? Nu tot ce e pe telefon merge si pe laptop. Asta in cazul in care suntem de acord ca lumea nu incepe si nu se sfarseste cu "androide" :D

Blochează, șterge și localizează laptop-ul tău folosind orice dispozitiv conectat la Internet pe care îl ai la îndemână

Eu n-am pus la indoiala ce si cum face, ci faptul ca un nenea de la marketing a zis ca e mai cool si cu lipici sa scrie "Protejează laptop-urile și netbook-urile împotriva pierderii sau furtului" ;)

Hal de prostire a poporului http://www.bitdefender.ro/solutions/total-security.html

attachicon.gifbd.jpg

Din cate stiu, a proteja impotriva a ceva inseamna a impiedica acel ceva. De unde pana unde un soft poate impiedica furtul sau pierderea unui laptop ? Poate il primim cu lant si lacat :))

il legi ca pe bicicleta -_-

Eu m-am lămurit despre BD... O fi ei buni dar nu-s suficient de buni pentru mine!

Mănânci cai? Qashqai!

romanu asta e serios? sau serios deranjat la etajul final? are o problema de amplificare...

poza si link. am pus si poza pentru ca continutul linkului poate fi corectat.

un banner pe youtube ma intreba "vrei sa fie scosi grecii din zona euro". linkul ducea aici...

cica wall street punct ro... niste pacalici!

post-499-0-64312600-1373058461_thumb.png

oare au mintit?

una din reclamele emag promovate de FB zice ca S4 este cel mai performant telefon din lume.

rog sprijin sa vad daca e reclama mincinoasa ca sa-i reclam la OPC.

reclama e ultima din captura... cea de jos.

aveti careva un top al telefoanelor?

post-499-0-48701800-1373059304_thumb.png

Edited by DTTR

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Terms of Use