Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

vad ca curierul national (cacofonie intentionata) s-a axat pe caricaturi cu teme/tente telefonice...

ia vedeti inca o caricatura, zic eu, reusita.

Pentru fanii peliculei 300

http://www.slashgear.com/300-rise-of-an-empire-trailer-brings-sparta-back-to-the-big-screen-13286382/

De asemenea un mic rasfat si pentru fanii lui Tolkein

http://www.theverge.com/2013/6/11/4418278/the-hobbit-the-desolation-of-smaug-first-trailer

Edited by Parintzelu

Ma lamureste si pe mine cineva ? E pe bune sau la misto ?

http://firsttoknow.com/gps-fail-woman-drives-900-miles-in-the-wrong-direction

Să recapitulăm, o bătrână de 67 de ani, conduce 2 zile și nimerește în tara vecină fără să realizeze că a greșit drumul? Folosind pe deasupra și un dispozitiv GPS? Iar fiul ei o dă dispărută cu anunț la poliție.

Mie îmi sună a știre făcută cu telefonul marca Libertatea, Click, Ring și compania. Nu era mai simplu să își sune mama pe un mobil? Băbutza era dopată cu energizante nu s-a oprit deloc. Și ar mai fi câteva neconcordanțe.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Să recapitulăm, o bătrână de 67 de ani, conduce 2 zile și nimerește în tara vecină fără să realizeze că a greșit drumul? Folosind pe deasupra și un dispozitiv GPS? Iar fiul ei o dă dispărută cu anunț la poliție.

Mie îmi sună a știre făcută cu telefonul marca Libertatea, Click, Ring și compania. Nu era mai simplu să își sune mama pe un mobil? Băbutza era dopată cu energizante nu s-a oprit deloc. Și ar mai fi câteva neconcordanțe.

Daca era tara vecina inca era bine. Belgia -> Croatia :))

Daca era tara vecina inca era bine. Belgia -> Croatia :))

Comentarii meu nu se dorea ironic la adresa ta. Ironia era legată de știre în sine. Îmi recunosc greșeala legată de poziționare, geografia nu mai e punctul meu forte de mult timp.

eu zic ca acest link mertita un thread separat...

sper sa va placa!

eu sunt abonat la presa centrala. si ca orice publicatie care se respecta eu primesc ziarul A DOUA ZI...

asadar iata un articol interesant din ziarul de ieri....

este vorba de ce adrese de email pun unii in CV-uri

m-am distrat...

va dau si voua la distrat!

Adica asa, ca pe vremuri ? Omorati padurea ? Da un RSS / newsletter nu-i mai sanatos ? A, da, se opreste G Reader de la 1 iulie si ai zis sa fii pregatit :))

eu sunt abonat la presa centrala

Adica asa, ca pe vremuri ? Omorati padurea ? Da un RSS / newsletter nu-i mai sanatos ? A, da, se opreste G Reader de la 1 iulie si ai zis sa fii pregatit :))

Åžtiu că nu este locul potrivit dar o recomandare pentru un news reader, se poate? Am încercat Press, feedly, currents. Ce nu îmi place este faptul că nici unul nu îmi arată articolul în întregime. Toate mă trimit pe web pentru întregul articol. Este ceva în setări ce am omis eu? Sau așa funcționează toate?

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Terms of Use