Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

Guest Deio

Da, parca am mai scris eu prin forum cum e cu diferenta dintre China Exports si CE Mark, ce inseamna conform cu Directivele Europene refritor la produse.

marca CE are literele la o anumita distanta si multi cumparatori sunt pacaliti cu asta crezand ca produsul lor trece prin teste riguroase. Inclusiv la jucariile de copii, unde materialele sunt prea chimice pentru ei, sau vopselele nu respecta compozitia necesara.

De obicei eliminarea suspiciunilor e simpla, cumperi o jucarie de la un brand cunoscut, am vazut la Discovery cum se produce Lego spre exemplu, cu vopsele organice speciale, copii baga in gura cuburile si pot fi periculoase altfel.

Cica este tableta nexus 8, sau ceva de genul...

http://m.androidauthority.com/google-just-leak-nexus-8-tablet-313830/

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Edited by Gastarbeiter

Guest Deio

Vreau si eu telefon din ala, pot sa ii fac upgrade la Note 3? Dau la schimb una bucata nevasta :))

Acestea sunt scuzele cele mai des folosite : "tastatura" e de vina sau "am doar 17", ceea ce este si mai rau dar ei nu realizeaza ca mai rau se fac de ras, scrie unu de 8 ani mai bine.

Nu am facut referire la nimeni de pe forum, pe alte forumuri.

Edited by n_iulian

Guest Deio

Ia sa vedem, puteti numara de cate ori a zis asta "compound" ? :))

Si nu uitati sa cititi si comentariile de mai jos la video. Sunt mai hilare ca si clipul in sine :)) Pentru asta dati un click pe Youtube dreapta jos. :P

Asta m-a dat pe spate :))  "Where do they find such tiny pilots?" "From your mom"

Guest Deio

Daca vreti sa stiti de ce are asa accent, este pentru ca face parte dintr-o regiune a Angliei unde sunt toti porecliti "Geordie". Si nu e Irish Army cum scrie in comentarii, ci British Royal Army. Mercenari de elita.

Guest Deio

Nu doar tu. Chiar sunt mai bine pregatiti si altfel alesi. Americanii sunt in majoritate emigranti ca natie, iar soldatii sunt tot straini. Rareori gasesti un american nativ. Si antrenamentele sunt altfel. La americani sunt invatati agresiv, sa ucida, la alte tari, armata e asa cum scrie la carte, aparare si protectie. Mai ales ca astia sunt Royal Army.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Terms of Use