Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

Guest Deio

Si asta e vechi, putin cam vulgar, dar e bun. Prima data am ras cu lacrimi, dupa care s-au transformat lacrimile in plans, e trist ce fel de tara suntem.

Si inca unul;

Traducerea, cat am reusit sa inteleg ca radeau, e ca l-au prostit ca sa traga, nu sa sufle, mosul era atat de beat incat a crezut ca e sticla :)) apoi I-a bagat in ma-sa si politistii I-au spus sa sufle nu sa traga. E in sarbeste :P

Reclama de pe canalul de Youtube al celor de la LG. Eu abia astept sa pun mana pe G2 sa vad ce stie ;). Ca si vedetele mari, are si gaina rulota ei pe platourile de filmalre  :)). De departe cel mai inedit mod de a promova stabilizarea optica de pe camerele mobile.

LG G2 - The most extreme camera ever

Edited by Mihnea

Asta e individul ala care mananca in timp ce filmeaza un video. Cum dracu' a ajuns la 80 de mii de abonati nu stiu... M-am abonat si eu odata la el, dezabonat peste 10 minute. Nimic folositor, doar cantitativ, nu calitativ...

Fac referire la antepenultimul post, nu la copilasul din videoclipul lui Deio :D

Sent from my Nexus 4 powered by Qualcomm Snapdragon

Edited by Mihnea

Fara cuvinte...e mai mult decat suficient ce se spune in acest clip...
Ascultati cu atentie povestea acestui suflet...si cand va fi mai rau sa va ganditi ca se poate muuuult mai rau.

Am un prieten al carui copil a fost ucis si imi spunea un lucru care-mi rasuna in cap de peste 10 ani: sa nu-ti dea niciodata viata atat cat poti duce, ca poti duce mult de tot.

Urmariti toata povestea incercand sa intelegeti cat mai mult.

Guest Deio

Initial nu mi-a venit sa cred ca e reala, dar pe langa masina asta, Hummer e LEGO :))

Super masina de 500CP si 3200kg, numa buna pentru inundatiile din tara asta si inzapezirile "pe nepregatite"

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Terms of Use