Clicky

Jump to content
Mihai

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

Guest Deio

Uite aia despre ce zicea Innoxius, are dreptate :lol:

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 2

Ce zicea suceveanul ala ?  :)) ahahahaha cica sa duca cainii intr-un adapost ca sa fie feriti de copiii mici din parcuri :))

s-au inversat rolurile acum.

Edited by n_iulian

,,M-am trezit cu un caine muscat de piciorul stang'' :lol: Si-a dat seama ca apare la TV si s-a emotionat. Poate si-a facut si putin ,, curaj'' inainte.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

Guest Deio

La faza cu firele era sa cad de pe scaun :)):)) :)) Cel mai tare cablu proprietar!

Eu ii urmaresc de ceva vreme pe JLE si sunt cei mai buni in parodii Apple. Ia intrati pe Youtube la OOJLEOO:  http://www.youtube.com/user/ooJLEoo?feature=watch

Au o gramada de parodii reusite Apple care va vor face sa va pierdeti ceva ore. Au si non Apple.

Guest Deio

nu tin eu cu EMAG, dar nu e un fail neaparat. Un produs care iese de pe stoc, trebuie actualizat manual starea stocului, nu poti sa il faci automat, avand in vedere ca sunt cateva zeci de mii de produse online, iar site-ul este atat de stufos si de complex, incat a costat ~1 mil euro sa il puna in picioare. Produsele care au facut parte din oferta sunt pastrate pe site, mai ales pentru ca exista "resigilatele", care au 99% din starea initiala, sau mici inconveniente - zgarieturi desigilata cutia etc.

Produsul nu mai exista pe stoc in varianta virgina (sic! :P), dar il poti gasi resigilat. Normal ca nu il sterge din baza de date, atata timp cat acel produs inca se mai vinde, fie el si folosit putin.

Geti it? :ph34r:

Edit:

Deviez putin, tot am promis ca fac niste tutoriale utile tuturor, da naiba are timp :(

Stai puțin! Una e să fie produs stoc zero și alta produs care nu mai face parte din oferta magazinului.

Mănânci cai? Qashqai!

eu i-am "bagat" anu' asta odata! niste neseriosi. traiasca avast!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Terms of Use