Clicky

Jump to content

Mahdi ROM

Andrei P.

Recommended Posts

@Sebi, nu e vorba de râs sau ceva... eu nu știam că nu este CWM/TWRP pentru 4.4.2, nu am văzut scris nicăieri, așa că eu cum aveam 4.4.2 am făcut root, pe când să instalez recovery am aflat... și vă cer ajutorul deoarece când am mai avut root pe celalalt telefon nu am fost pus în situația să revin la stock, de aceea vă cer ajutorul, nu știu cum să fac asta.

@ionut, o să mă uit

Știu că la LG ca să revii la o versiune anterioară trebuie să folosești KDZ.

Vezi pe xda-developers.

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Dude, am glumit. Mă refeream doar la faptul ca îl necăjai mereu ca va ajunge și la el kitkat și acum, se dovedește ca lui i-a prins bine faptul ca nu i-a ajuns update-ul.

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14.

Edited by Sebi

Știu că la LG ca să revii la o versiune anterioară trebuie să folosești KDZ.

Vezi pe xda-developers.

G2-ul lui nu ii intra in recovery/download sau emergency mode sau cum se numeste la LG.. ergo, nu poate folosi kdz.

Sent from my SM-N9005

Știu ce înseamnă. Nu am zis ca nu-mi rulează, am întrebat ce scop are în revenirea la stock deoarece am văzut într-un video ca a făcut revenire la stock tot asa fără sa ruleze vreun vbs sau orice alt program de genul

Trimis de pe LCD-u' portabil.

Nu lucra nimic la host. Videoclipul fără .vbs este cel care mi l-a dat Mihnea în topicul ce l-am făcut cu "fără recovery". Ce mă enervează că am făcut root degeaba -_-

Trimis de pe LCD-u' portabil.

Și reîntoarcerea la gingerbread.....

Poanta asta nu mai merge la bootloader nou ;)

M-am săturat de wakelockurile și de lagul din meniu care nu ar trebui să existe pe un așa telefon.Interfața să zicem că scapi de ea cu alt launcher,dar de toate trucurile alea care iti mănâncă spatiul de stocare și iti incetinesc telefonul doar cu un custom ROM mai scapi.

Sent from my g2 using Tapatalk

Poi eu am trecut pe AOSP deoarece mi-am dorit de cand a aparut nexus 5 o asa interfata, dar mi-am luat G2 pentru camera si baterie. Acum in sufletul meu stiu ca am un Nexus 5 cu cameră de 13mpx si baterie de 3000mAh ^^

Apropo, ce e gravity box?:))

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk

Edited by Gabii