Clicky

Jump to content
GoGo

Vand Samsung Galaxy S2, garantie + card 16 GB

Recommended Posts

Vand Samsung Galaxy S2 garantie pana in septembrie 2014.

Telefonul este in stare foarte buna de functionare, se vinde in cutie cu toate accesoriile : incarcator, cablu de date, casti, carticele + certificatul de garantie. Bonus, card de memorie 16 GB.

Prezinta urme normale de uzura ( pe spatele telefonului in dreptul camerei si in partea de jos la difuzoare si pe marginile telefonului ). Primul si singurul posesor  :)

Ecranul este in stare perfecta, are folie de protectie.

Pret: 550 lei
Nu sunt interesat de schimburi, am nevoie de bani! Multumesc !

Date contact

George

Tel. 0726 193 595

e-mail: g.safriuc@gmail.com

post-11078-0-90929100-1396555565_thumb.jpg

post-11078-0-35592900-1396555566_thumb.jpg

Edited by GoGo

Eu anul trecut am băgat în amanet cu 550 lei ca sa scap de el ca îmi trebuiau banii pentru s4. Iar în amanet se da cel mai mic preț posibil. De anul trecut pana acum au mai scăzut preturile.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

La amanet nu m-am gandit :) oricum, acolo iti ofera mai putin decat pretul pietei pentru ca la randul lor ei trebuie sa il vanda si sa scoata profit, nu ? :) Adica la amanet ti-au oferit 550 pentru ca ei sa il poata vinde cu 650, altfel nu li s-ar justifica afacerea, ma gandesc eu...

Eu zic ca 530 - 550 de lei ar fi un pret corect pentru telefonul asta...daca vine cineva si imi ofera 530 de lei nu as zice nu ;)

Astept oferte acum, sa vedem :)

Eu anul trecut am băgat în amanet cu 550 lei ca sa scap de el ca îmi trebuiau banii pentru s4. Iar în amanet se da cel mai mic preț posibil. De anul trecut pana acum au mai scăzut preturile.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Sa stii ca mi-ai dat o idee si am sunat azi la un amanet si mi-au spus ca pentru un S2 se ofera pana la 600 de lei :)

Maine merg la cateva case de amanet sa vad ce oferte au pentru mine :))

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Ovidiu Cretu (OviOne)
      Salutare,
      Am urmarit un pic forumul si as dori sa primesc si eu niste sfaturi de la colegii forumisti.
      Doresc sa cumpar un telefon performant cu urmatoarele cerinte in minte: buget 2500 RON; doar Android, pe cat se poate un flagship, va fi folosit in filme, jocuri gen PUBG, youtube si altele uzuale: chat, facebook etc.
      Am restrans optiunile la urmatoarele firme si modele:
      1- Oneplus 6 de pe site-ul lor, varianta 8Gb RAM/128GB stocare
      2- LG V30 
      3- Xiaomi Mi 8 
      4- Samsung Galaxy S9 sigilat de pe un site de vanzari online, cu factura si garantie.
      5-Sony Xperia XZ2 compact. (am mai avut un Sony in trecut si am fost super multumit; in plus nu imi plac telefoanele foarte mari, cu toate ca asta e trendul)
      Multumesc in avans pentru sugestii.

• By andyground
      Vand Samsung S5 mini black - liber de rețea
      - specificațiile se găsesc pe internet;
      - prezintă urme de uzură normele (a se vedea pozele);
      - are folie aplicată;
      - are cutia originală cu toate accesoriile (cablu de date, căști și cărți).
      Pret - 350 lei
      Predare personala in Targu-Jiu, iar prin curierat se mai adauga transportul.

• By Smooth1c
      ne normal ca atunci cand te uiti la ecranul telefonului din anumite unghiuri, marginile sa prinda o umbra albastra? multi am vazut ca unii au problema asta cu pixel 2xl, nu cu s8. se poate rezolva?
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      După failul numit Note 7 din 2016, Samsung Galaxy Note 8 e probabil cel mai așteptat telefon din 2017 (o arată și niște statistici ale noastre)!
      Deschid acest topic pentru cei care vor să urmărească și să discute pe acest subiect în vederea unei posibile achiziții.
      Feel free!

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Via @Nicolae Minga am aflat azi despre topicul de pe Softpedia unde un utilizator s-a plâns de "light bleed" în cazul lui Galaxy Note 8. Am dat un search şi am băgat de seamă că şi pe XDA Developers există reclamaţii privind această problemă.
      Având în vedere că Note 8 abia ce a fost pus în vânzare, mă gândesc că problema este la o scară mai largă dacă în acest răstimp mic s-au semnalat mai multe cazuri. Dacă se mai confruntă cineva cu aceste scăpări de lumină de la îmbinări, să posteze aici imaginile ori clipul.
      Încercam să astfel să atragem atenţia Samsung să rezolve deficienta în cazul unităţilor aflate încă în producţie!

• Who's Online (See full list)

Important Information

Terms of Use