Clicky

Jump to content

HTC Party!

Recommended Posts

Salut.

Eu am fost cam dezamagit, asa ca am zis ca mai bine nu comentez nimic, sa nu creada cineva ca nu sunt recunoscator pentru invitatie...

M8 arata foarte bine, m-a impresionat carcasa din aluminiu, dar nu numai.

Prezentarea, insa, a fost foarte slaba. Erau 3 fete pe un podium, fiecare cu cate un M8 in fata pe care puteai sa-l butonezi. Cred ca puteau sa lase numai telefoanele, pentru ca fetele erau, oricum, inutile si nu aveau chief de nimic. Ma asteptam la ceva spectaculos, la o prezentare cu efecte pirotehnice, un eveniment pe care sa-l ti minte macar pana la lansarea urmatorului cap de afis. In schimb, toata lumea era plictisita si abia astepta sa se termine ca sa poata sa plece acasa (ma refer la staff).

Nici clubul nu m-a impresionat prea mult. Decorurile, majoritatea aratau bine, in special scheletele de dinozauri, insa nu am inteles ce cauta cerbul ala din carton intre doi T-Rex de ipsos, n-am inteles de ce barul ocupa 3 sferturi din club, de ce jumatate dintre clienti intrau si ieseau din bar ca la ei acasa, de ce trecea cineva din 5 in 5 minute cu o lada de gheata pe deasupra capetelor noastre, de ce mi-au luat de pe bar, scrumiera cu tot cu tigara abia aprinsa si alte chestii de gen.

Dupa cum spuneam mai sus, multumesc pentru invitatie si pentru toate eforturile depuse de Erwin. Pacat, insa, ca cei de la HTC nu s-au ridicat la acelasi nivel...

Imi cer scuze pentru calitatea pozelor. Sunt facute cu al meu Desire 500 Dual.

Bafta!

post-12862-0-48596200-1397298478_thumb.jpg

post-12862-0-84605000-1397298487_thumb.jpg

post-12862-0-33376400-1397298493_thumb.jpg

post-12862-0-84985100-1397298501_thumb.jpg

post-12862-0-06654500-1397298508_thumb.jpg

Edited by Kahless

Copchii de azi nu stiu sa se distreze, aduceam cu mine o sticla de palinca/vodka si faceam un chef de chef cum ar zice guta(doamne iarta-ma)! ;)

Sent from my iPad using Tapatalk

Multumesc pentru invitatie erwin, revin cu parera mea despre lansarea HTC One.

Ma asteptam la o altfel de lansare, o locatie mai buna, cu invitati din presa, poate ceva vedete care sa primeasca un telefon cadou.

In schimb am fost bagat intr-o cabina mica unde o tanti a incercat sa imi prezinte functia BoomSound alegand o melodie care se auzea foarte incet, ceva lent, o tanti s-a chinuit sa imi faca niste poze si am primit o bautura cadou.

Partea proasta e ca dupa 23:30 a devenit inapoi in club de fite si au sosit fel si fel de oameni, care habar nu aveau de ce apare HTC peste tot.

Lansarea a lasat de dorit, clubul a lasat de dorit, doar telefonul a fost foarte reusit.