Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Pe data de 10 aprilie, HTC România va organiza un Party unde avem 25 de invitații pentru posesorii de telefoane HTC (sau fani ai brandului, foști proprietari), aceștia vor putea veni la eveniment împreună cu partenera - partenerul. Din câte am înțeles, invitații vor primi cadouri.. Doritori printre voi? :)

Dacă vor fi mai mult de 25 solicitări, voi organiza o tragere la sorți, asta dacă nu primesc o suplimentare de locuri.

Cred că există și o limită de vârstă! Revin cu detalii!

Poti participa daca vii de oriunde! ;) Astept doar conditiile HTC. Probabil vor preciza si tinuta si alte detalii, sa nu ai surpriza ca toti sunt in blugi, numai tu in costum (de genul..).

Guest Deio

Eu am avut 3 HTC-uri. HTC Touch Pro 2, HTC TYTN II si HTC HD 2. Nu le mai am pe nici care. Dar nu cred ca pot merge, ca am prea multe pe cap la lucru :(

Vin sarbatorile :ph34r:

Culmea ar fi ca toti invitatii lui Erwin sa fie fosti utilizatori de HTC (personal am avut HTC Typhoon SPV C500, HTC Touch GSM, HTC HD2, HTC Desire HD) dar sa vina cu Samsung-urile :) ..... din prezent.

Dar copii under 18 sa își facă poze lângă cadouri ca la bradul cu Moșu' primesc? La mine cei mici sunt The refurbished duo :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Guest Deio

Las ca facem si in TM la IT Congress, cautam "din alea" ca am auzit plangeri ca anul trecut era cam rece aerul :P

Dar de alea care intretin atmosfera au ? Ca e Party ! Sa vezi ce ne gasim toti timp sa mergem :D

Adica "Limax I de aia negri cu capete blonde" ca așa le a denumit nevasta-mea pe creaturile care ne animau ochii când am făcut party ul cu firma de anul trecut. Mi au băgat aia oferta sub nas și am semnat ca primarul bifând full service. Nu va gândiți la prostii ca am menționat ca avut și pe patroana inimii mele cu mine:)) Hai ca iar o dam în off

Cine se mai duce la HTC?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Tocmai am vazut ca e joi :( Daca primesc invitatie, o sa fac tot ce pot sa ajung. Voi spune din timp daca pot sa ajung sau nu, sa nu se iroseasca invitatia.

Update:  Party-ul pentru petrecerea de bun venit în România a noului HTC One (M8) incepe la ora 23:30, 10 aprilie 2014 (joi). Dress code: smart & casual. Informatii legat de locatie le veti primi prin mail.