Clicky

Jump to content

Recommended Posts

ejenynab.jpgy4u5a2at.jpgygamuha8.jpgeza5ypa4.jpgNope...chestie de gust, mie imi place motorola, dureaza cam 25 ore utilizare normala....

Mototola G XT1033

upetape8.jpg9u9uruve.jpg

Edited by reflavius

adevarul este ca a aparut pe piata fel si fel de firme care is fantome,inteleg si faptul ca buget low si etc dar acum toata lumea s-a apucat de telefoane,macar sa aiba ceva experienta in electronice gen cum ii sony(care ii consacrata deja)sau lenovo care face laptopuri foarte ok,chiar in top...acer,chiar daca ii calitate slaba ca si laptop,dar macar au habar sa zic asa,dar genuri cum ii inew,hanuwei sau draq stie ce alte anonime...pana la urma daca dai banul sa te si tina nu doar ca si demo,cateva zile saptamani si apoi numai probleme,gen gps-uri serioux,cea mai mare tiganie si o zic cu siguranta

eu personal caut ceva midrange...nici low dar nici top,adica sume mari care pana la urma ii si brandul pe care-l plastesti si nu neaparat mai bun sau mult mai bun ca si altele modele(care au habar de asa ceva...)

@soosy, îmi pare rău să ți-o spun dar înainte să vorbești mai citește puțin. O să afli cu stupoare cine este HUAWEI, ca Lenovo a achiziționat IBM și mai nou o jumătate spre 3/4 din Motorola. Toate firmele au probleme cu modelele lor. S5 este țăndări in SUA citește despre scandalul legat de camera foto, vezi ce probleme a avut HTC-ul cu modelul de anul trecut, antena gate la Apple etc. Numai cine nu face smartphone-uri nu dă chix. Ce vrei tu e vis erotic su mai nou se numește ONE+, dar multă baftă cu lista aia de achiziție.

Trimis de pe al meu Lenovo P780

Edited by Parintzelu

de lenovo am spus ca este ok,sunt in domeniu de ani de zile si au habar..dar restul firmelor astea ca ce au cumparat si ce au facut este fix pix exact asa cum zicei tu..si da sunt deacord si am si subliniat si faptul ca ce este scump nu trenuie sa fie si neaparat bun,sau cel mai bun,legat de S(chiar daca nu sunt fan samsung)daca la un model au probleme nu inseamna ca nu ii brandul ok,ca si la masini daca golf 7 nu ii cea ce ar trebuie sa fie nu inseamna ca vw sau mai exact modelele golf(toate seriile)sunt slabe sau chestii de genul,nu stiu daca ma intelegi la ce ma refer....iar fantomele huawei,inew si tiganiile astea,is lamurit...nu vreau sa intru in detalii,am vazut si auzit destule,cine doreste experimente si are bani de joglat sa o faca,eu mai bine cercetez,fac o lista,caut,ma consult si apoi cumpar,chiar daca nu va fi nici aia treaba 100% dar macar ma orientez si nu mai iau dupa influentele astea noi si toate datele afisate despre fiecare model si fantome in parte,altfel am ajunge toti sa luam telefoane cu max 500 lei si sa credem ca suntem top de top...in fine,fiecare face ce vrea,insa un lucru ii clar toadeauna este o cale de mijloc pentru a te incadra,cel mai simplu spus sa fie inpacat si capra si varza

da se poate...dar asta inca nu garanteaza nimic,poate atrage cu preturi,design,dotari si etc dar nu si cu calitatea,in fine,nu vreau sa intru in polemici si detalii,fiecare face si cumpara ce vrea,este banul vostru,dar ganditi-va bine si atat

spor

Am decis. E acel moment din viață în care am nevoie de un dual sim. Am nevoie de 3G pentru Digi cartela personală și indiferent câți G pentru cartela de servici cu abonament DOAR de voce.

hTC One Dual sim e alegerea mea.

Rămâne să decid dacă iau în rate sau banii jos.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Stiu ca pe emag , HTC One dual sim avea o multime de recenzii negative, te-ai gandit bine?

M-am mai uitat la recenzii , cred c-au rezolvat problemele(nu citea sim 2 inainte) , acum cred ca-l citeste din moment ce majoritatea au dat 5☆.

Da. Nici LG soției NU citește SIM 2 dacă nu îl configurezi.

Smartphone nu sunt plug and play. Trebuie configurate în funcție de necesități.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Edited by DTTR