Clicky

Jump to content
soosy

Ajutor recomandare dual sim

Recommended Posts

salutare all

m-ar interesa sa cumpar un dual sim(nu am preferinta de producator,marca)in principiu sa mearga bine adica "lejer" si o camera bunicica

dupa ce am vazut,gasit alcatel idol mini sau m'pop,chiar si star(nu am avut pana acum alcatel,nu stiu daca is ok sau nu)

sau sony xperia m iar in final allview a5....

daca aveti careva aceste telefoane,rog pareri sau sugestii pentru o alegere buna?!...

multumesc

Idol mini are un coleg, e destul de bun.

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14.

in principiu pe acela sunt axat...fiind slim,model destul de nou(aparut prin toamna)si arata chiar ok....nu stiu ca si brand alcatel cat is de ok pana acum am tot mers pe nokia si samsung dar m-am plictisit de ele si nu as vrea sa mai dau bani doar pentru renume,nu am nimic de obiectat la ele sunt bune si etc etc dar vreau altceva...si nu am pretentii,ideia de baza sa ma tina(am avut si lg si nu prea am fost multumit...)

ar mai fi si alcatel star,m'pop...modele mai mici...dar care imi plac

sau sunt deschis si la alte idei,propuneri

pentru un buget de 100 eu+/- nu neaparat nou...chiar si sh..

multumesc

quad am gasit de la alviewe la bani ok...500 si nou si undeva pe la 100 eu sh...ca si nou in cutie dar nu vrea is familiarizat cu marca asta,si nu doresc sa iau telefonul sa investesc pentru doar cateva luni

Telefoane dual sim ?! Buget?! Eu stiu dual sim active cu preturi accesibile doar 2 modele :Gigabyte SX1 Samba si un HTC Desire 606w sau Desire 7060, foarte bun imi pare Lenovo K910s si HTC MAX 8060, dar e o roaba de bani :)

Iar dual standby o gramada, pare ok dpdv al durabilitatii bateriei Lenovo P780....cele amintite, gama Alview nu cred ca e ceva grozav sub 900 lei si acela e overprice -> ma refrer la x1 mini soul cu baterie buna de 3A, mai am vazut Philips Xenium W8150

Cel mai competitiv pret/ performanta imi pare Moto G ;)

Spor

Oamenii deștepți sfîrșesc prin a fi conduși de proștiâ„¢

Edited by reflavius

oricum nu vreau sa intru prea "adanc" in detalii,programe si etc

doresc sa fie de aspect,de durata si sa imi fie ok pentru net,cateva poze si rareori un joc ceva si atat

buget redus ca si pretentiile....in principiu sony xperia c si as face ceva sacrificii daca ar fi nevoie legat de buget insa nu stiu cat merita banii aia

sau ceva mai low ca si bugetul alcatel 6010,star....

ori alte propuneri...(mai am in vizor alcatel idol mini,m pop,c pop,alview a5 sau p5...)

alegerea a ramas sa o fac intre Xperia M si Lg l7 cam astea au cea ce as cauta eu si ar intra in buget + sunt branduri de renume(fara eboda,allview,prestigio si etc...)

ideia ii sa fac o alegere buna pentru conditia de a avea camera cu calitate mare,sau cat mai buna,display luminos si nu in ultimul rand autonomie,bateria sa tina

51% as zice Lg...dar nu is lamurit

sau sunt deschis si la alte sugestii(mi-ar placea la nebunie Xperia C dar nu intra in buget si sh nu gasesc dual sim cam nici cum)si Lg l9 care din cate vad nu are dual sim..dar atunci iar as avea o alta problema:)) Xperia C sau L9...

multumesc

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use