Clicky

Jump to content

Ceva ce nu vezi in fiecare zi

Clasic Costi

Recommended Posts

post-13157-140673824648_thumb.jpg

Mai exista si oameni in Romania . Au sarit toti pe el ca de ce nu a raspuns la telefon , dar e pe silentios . Bun moment sa-ti pierzi telefonul . Tatal meu a gasit langa o masina niste chei cand mergeam la concert la Parazitii . Dupa concert a vazut un baiat tanar care cauta cheile disperat si i le-a inapoiat .

Mda, si eu mi-am pierdut alaltăieri telefonul, m-am dus totusi la politie ca poate îl aduce cineva, dar politistul de acolo mi-a zis ca nu am nici o sansa :(, ca nu le aduce nimeni.

Sent from my RM-821_eu_euro2_224 using Tapatalk

Imi pare rau de pierderea ta :( . Sper sa n-o patesc niciodata . Nu prea inteleg cum poate sa-ti cada telefonul si sa nu observi . Bine , eu am si o obsesie sa il deschid frecvent "sa vad ce mai face" .

Am fost la ziua unui prieten, eram putin ametit si ma grabeam sa ajung acasa... O fi cazut pe iarba probabil..Sau poate mi l-a luat un hot de buzunare, cine stie. Buba este ca era si descarcat complet, deci nu mi l-am putut localiza...Asta înseamnă să ai pantaloni largi si ghinion. Îmi pierd si eu o data telefonul si e descărcat.

Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk

Edited by denis

Nu gandesti asa atunci când vrei sa iti iei un lucru. Daca îl pierzi asta e, nu mai poti face nimic. Oricum mi-a trecut repede supărarea, aveam ceva bani stransi si mi-am luat un 920 galben, ma plictisisem de negru :).

Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk

Gabii : Imi place mai mult designul lui 920 :). In rest, camera si hardware este la fel. Si e si mai ieftin.

Sebi : Cum adica pa pa aplicatii wp ?? Neh, am android pe tableta. Telefonul il folosesc doar pt camera, tapatalk si vorbit.